Skocz do zawartości

Nowy sprzęt - nowe problemy


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez RaV1298,

Recommended Posts

Dioda świeci się tylko wtedy, kiedy jestem w biosie.

 

Karta siedzi dobrze


Mimo wszystko. Nadal niebieskie ekrany. Nie da się odpalić windowsa. Walnę następnego formata i reinstaluję system. Zobaczymy co z tego wyjdzie


http://www.asrock.com/mb/Intel/Fatal1ty%20H87%20Performance/index.pl.asp?cat=Download&os=Win764 z tej strony pobiorę wszystkie sterowniki i zainstaluję je

Link to post
Share on other sites

no to już chyba jasne, że płyta lub procek. jeżeli możesz to sprawdź u jakiegoś kolegi jego sprzęt no Twojej płycie i Twoje procka na jego sprzęcie (trochę pieprzenia ale może masz DOBREGO kolegę). wydaje mi się, że musisz już chyba kuriera zamawiać... tylko nie oddawaj na reklamację, tylko na niezgodność towaru z umową.

Link to post
Share on other sites

jeżeli wysyła sie na reklamację to wszelkie koszty z nią związane ponosi sprzedawca (musisz wysłać na swój koszt - później zwracają, pewnie będziesz się jednak musiał upominać jak ja z morelami) oczywiście po jej uwzględnieniu. jeżeli wysyłasz na niezgodność towaru to też. spisz sobie numery seryjne, porównasz ze sprzętem, który otrzymasz i sprawdzisz czy nie odesłali Ci tego samego złomu (tak jak mi morele)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Rafalix

i co z tego? mam xfx (patrz sygn), tez nie jest kompatybilny z haskim... nie stwarza to zadnego problemu. komputer przechodzac w te stany po prostu sie wylacza. w biosie je wylaczasz (wspomniane stany) i po problemie. na bank nie jest to powod wyswietlania bsod

 

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

To robiłeś ClearCMOS czy nie? Z tego co widzę gdybyś go zrobił bios przywróciłby ustawienia fabryczne(mnożnik ustawiłby się automatycznie) i dawno byłoby po problemie a tak to traciłeś czas próbując setki ustawień. Masa energii psu w d...pe. 

Link to post
Share on other sites

Opcja CleaCMOS to czyszczenie ustawień bios po przez zwarcie, przestawienie odpowiedniej zworki na płycie głównej(Twoja płyta) lub w przypadku wielu nowych płyt wciśnięcie odpowiedniego przycisku. Wyjęcie baterii daje dokładnie ten sam efekt. I nic w tym przypadku nie ryzykujesz. No chyba, że robisz to przy włączonym pc. Jedyny efekt uboczny ClearCMOS to konieczność ponownego wprowadzania właściwych ustawień bios. Mogłeś spytać dokładnie jak to zrobić i czy jest jakieś ryzyko, kto pyta nie błądzi. Od razu miałbyś problem z głowy.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...