Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Posiadam od ok. 2 lat Router ww firmy i model.

Od pewnego czasu mam problem autoryzacji połączenia, mianowicie router ciągle jest włączony, smartfon wyszukuje wi-fi, a gdy próbuję się połączyć wyskakuje napis "Wystąpił błąd autoryzacji" chociaż hasło nie zostało zmienione od ostatniego połączenia. Gdy zrestartuje router połączenie jest możliwe i wszystko działa jak należy, natomiast po paru godzinach wifi się rozłącza i wyskakuje napis jak powyżej. Pod router zazwyczaj są połączone 3 do 5 max urządzeń (2 smartfony, komputer, ps3, tablet).

W czym może tkwić problem? Może zła konfiguracja ? 

Proszę o pomoc.  :/

Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

Wiesz co nie wiem czy to może być problemem również u Ciebie ale miałem podobną historię też na routerze tplinka, problem ten powodował wgrany nieoficjalny soft w telefonie z tym że u mnie zawieszał prace wifi na wszystkich podpiętych urządzenaich. Po zmienieniu softu w telefonie problem sam się rozwiązał. 

Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

Hm to jest  L5 II, u mnie sprawa się rozwiązała sama jak zmieniłem soft akurat na oryginalny z Tmobile. Możesz spróbować wgrać nowszy soft do routera,jeśli takowy jest ale nie gwarantuje że Ci pomoże. 

Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

Próbowałem jeszcze w samym routerze zmienić metodę uwierzytelniania i niby przez dzień nie udało mi się zawiesić routera, ale musiał byś to przetestować, ustawiłem chyba z wpa2 na wpa nie mam jak zobaczyć bo router mam 300 km od siebie;)

Link to post
Share on other sites

Próbowałem tego wcześniej. Teraz spróbowałem wklepać PIN WSP i "dodać urządzenie" na LG wyszło, że połączono a na routerze, że "pomyślnie dodano". Zobaczymy jak to wyjdzie na dłuższą metę. Dzięki za pomoc

 

EDIT:

Jednak to też nic nie pomaga...

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje ?

Edytowane przez Megamotopompa
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...