Skocz do zawartości

Ocena zestawu do 4000 zł


Recommended Posts

nie jest warte 250 jest gorszym od tego za 200 bo ma za malo lisci (brak syku rur z prockiem i mniejsza powierzchnia oddawania 6x6mm zamias5x8 - gorsza rotacja gazu w cienszej rurze) jak test pokazaly n to nie jest na korzysc choc mialo niby dawac lepsza prace w pasywie ale niewyszlo a nomalny za 200 to to samo co eclips a eclipse to to samo co fortis i dochodzimy do zwyklego wniosku za chlodzebnie za 100 daje to samo co za 250

chcesz bajer w chlodzeniu - pomaluj sprayem na rozowo;)

Link to post
Share on other sites

Fortis też może być, jeśli nie będzie między nimi dużej różnicy, ale jak ja miałbym kupować to 25 zł różnicy to jest, a zdaje się że Mugen wydajniejszy.

No dobra, ale który zasilacz teraz? Lopez, wiem że Ty masz szeroki zakres wiedzy na temat mało znanych lecz bardzo dobrych zasiłek, może coś polecisz do 300zł?

Link to post
Share on other sites

Dobrze, podoba mi się ten Aerocool, bierzemy. Jak zwykle lopez jesteś pomocny :P

 

A teraz może podyskutujemy o platformie. Mój "klient" chowa uraze do intela i chciałby teraz AMD...

Orientuje się że między Phenomem 955 a i5 750 jest niewielka różnica, a jest taniej. Może jednak AMD?? :co: No i jaką płytę do tego?

Link to post
Share on other sites

powiedz klientowi ze jest smnieszny - jesli ma uraze to niech idzie do psychologa;)

amd to moze sobie na moje athlona zlozyc bedzie taniej a niewiele mniej wydajnie

 

bo skladanie phenoma w cenie i750 ma sie nijak do sensu

 

ale ktos cos napewno doradzi grunt to utrzymac znacza przewage cenowa na phenomie bo inaczej to juz zakrawa na kobieca migrene i fochy :P

Link to post
Share on other sites

Hmm, na Phenomie 200 zł oszczedze, na mobo 100 zł, czyli 200+100 to będzie... ee, tu będzie potrzebny kalkulator :help:

 

Aha, ok to będzie w sumie 300 zł :P

Za te 300 zł to można już kupić myszkę i podkładke :co:

 

Ale dobra, na razie trzeba dopasować płytę główną do tego Phenoma, a później się wszystko podliczy i wtedy zdecyduje co będzie odpowiedniejsze.

Link to post
Share on other sites

OK, to zaraz sobie to podlicze...

Zestaw pod AMD z uwzględnieniem Radeona HD5850 Toxic wyniosła ~3548 zł

a platforma z Intelem równo 300zł drożej.

Do tego chciałem jeszcze tą myszkę http://allegro.pl/item1072458626_mysz_c ... v_wwa.html

Podkładke Razer Goliathus, 3, albo 4 wentylatory Fender Selekta i katody niebieskie.

A jakie możecie mi polecić wentyle zamiast Fenderów? Mają być niebieskie.

A i kumpel chciał jeszcze wyświetlacz z temperaturkami itp. uważam że to zbędny bajer, ale to jego wybór.

Budżet oczywiście można troszkę naciągnąć.

Link to post
Share on other sites

Mają mieć niebieskie podświetlenie, a nie niebieskie łopatki...

Mógłbyś podać linki do tych wyświetlaczy i kontrolerów?

 

A może by tak zamiast Phenoma X4 wziąć Phenoma II X2 550 albo Athlona II X3 435 i liczyć na odblokowanie rdzeni? Duża byłaby różnica?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...