Skocz do zawartości

Recommended Posts

nie wiem 

 

Teraz jest ok? Taki zestaw jestem w stanie zamówić już w poniedziałek.

 

nie wiem skąd tak tragiczne cenki, na morele w tej samej cenie wyszło i Macho też.. ba! nawet gdyby zamienić grafikę na MSI to byłoby jeszcze 18zł taniej :)

 

4670oc%20Morele.net.jpg

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Taki sam zestaw jak Twój razem z chłodzeniem Macho BW na esc.pl kosztuje 4280 zł.  

 

 

Możliwe,ale wolę złożyć u gości w Komputroniku ze względu na gwarancję i pewność,że wszystko dobrze wykonają.

W moim mieście już w żadnym innym sklepie nie dam rady złożyć takiego zestawu.

Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie da gwarancji że wszystko będzie dobrze wykonane, tutaj czynnik ludzki wszędzie potrafi zawieść. 

 

Ale po prostu nie umiem złożyć kompa w 100% sam i wolę oddać to ludziom,którzy zajmują się tym prawie na co dzień.

Chyba,że jest taka możliwość,aby zapytać się ich,czy mogą rzeczywiście sprowadzić mi ten sprzęt z esc,morele - w poniedziałek przejdę się do nich.

Edytowane przez kuba8998
Link to post
Share on other sites

Nie no oni Ci nie ściągną sprzętu z innego sklepu. Jak coś to sam byś musiał sprzęt do nich przynieść, tylko tutaj będziesz płacić za usługę montażu komputera. Jeszcze gorzej będzie jak podczas takiego montażu coś uwalą ....

 

Zarówno w esc.pl i morele.net montaż zestaw masz za darmo,  podobnie jak przesyłkę. Cały zestaw komputerowy przychodzi do Ciebie już skręcony przez serwisantów. 

 

BTW: w komputroniku będzie podobnie, nie będą Ci go skręcać na miejscu, po prostu dostaną gotowy skręcony zestaw, który to tylko tobie przekażą. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o składanie komputera:

 

 

 

 

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/292477_10151022731778907_1899211412_n.jpg

 

 

 

 

W Internecie jest masa poradników, np. tu - http://pclab.pl/tip/Jak.z%C5%82o%C5%BCy%C4%87.komputer.%C5%BCeby.dzia%C5%82a%C5%82.poprawnie.Poradnik.krok.po.kroku,52136. Poza tym, jeśli nigdy nie spróbujesz, to nigdy się nie nauczysz. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o składanie komputera:

 

 

 

 

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/292477_10151022731778907_1899211412_n.jpg

 

 

 

 

W Internecie jest masa poradników, np. tu - http://pclab.pl/tip/Jak.z%C5%82o%C5%BCy%C4%87.komputer.%C5%BCeby.dzia%C5%82a%C5%82.poprawnie.Poradnik.krok.po.kroku,52136. Poza tym, jeśli nigdy nie spróbujesz, to nigdy się nie nauczysz. ;)

 

Możliwe że jest to łatwe,ale przy składaniu kompa za ponad 4000 zł wolę sam się do tego nie brać.

Link to post
Share on other sites

Przecież czy w esc.pl, czy w morele serwisanci codziennie montują zestawy. Jakość montażu nie będzie się różniła czy to w esc.pl, czy w morele, czy w komputroniku. W tym przypadku wybierasz 100zł wyższą cenę (+ gorsze chłodzenie) tylko dlatego, że komputronik. Jest sens?

Link to post
Share on other sites

Przecież czy w esc.pl, czy w morele serwisanci codziennie montują zestawy. Jakość montażu nie będzie się różniła czy to w esc.pl, czy w morele, czy w komputroniku. W tym przypadku wybierasz 100zł wyższą cenę (+ gorsze chłodzenie) tylko dlatego, że komputronik. Jest sens?

 

Właśnie dzięki wam przekonałem się,że sensu nie ma.Co ja bym zrobił bez tego forum :)

Dzięki wszystkim do odpowiedzi.Zaraz zamawiam zestaw na esc :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...