Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki do Counter Strike'a do 200 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Granatnik

Granatnik
  • Bywalec

• 129 postów

Napisano 15 marzec 2014 - 21:28

Szukam słuchawek, w których będę mógł dokładnie kierunkować dźwięk (nie chce przereklamowanych 5.1 i 7.1, od razu na wstępie mówię, też, że gamerskich słuchawek jak Creative Fatal1ty lub Steelseries siberia v2 również nie chcę), jakość dźwięku będzie dobra i obie słuchawki będą miały tą samą głośność (mam traumę z kablem z Creative Fatal1ty). Zależy mi na wygodzie z użytkowania (nie chcę słuchawek, które będą ciężkie, bądź będą mi zbyt mocno ściskać głowę. Myślałem o superluxach 668b bądź 661.

@refresh

Użytkownik Granatnik edytował ten post 15 marzec 2014 - 21:28

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7623 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 20 marzec 2014 - 21:29

Takstary TS-671 - świetne odwzorowanie przestrzeni między innymi dzięki temu, że są otwarte. No i będziesz miał największe słuchawki na całym osiedlu ;)

• 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych