Skocz do zawartości

Komputer 1800-2000zł ze wszystkim


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez szambor5,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera :głównie gry, przeglądanie internetu, oglądanie filmików w dobrej jakości
  • Maksymalna kwota : 2000zł
  • Których części potrzebuję : całą skrzynie
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora : Mam stary monitor z du**ą, jednak mam zamiar w przyszłości kupić lepszy(za około 2-3msc)
  • Specjalne wymagania : Chce by całość wyszła tak do 1900zł, jednak gdy będą to bagatelne różnice cenowe, a wydajność na prawdę się podniesie to 2000zł. Oczywiście całość wraz z przesyłką, złożeniem. Po prostu ta kwota ma służyć za wszystko(nie wliczając systemu).
  • Części z poprzedniego komputera : nie ma
  • Własna propozycja zestawu 1920368_689678637741580_565276298_n.jpg

     

  • Inne: Ten zestaw uzgodniłem na forum takiej tam gierki ze 'znawcami'. Jestem ciekaw co wy na to powiecie. Jak możecie dorzućcie jeszcze jakąś nagrywarkę bo widzę, że nie ma. Ogólnie jestem laikiem w tych sprawach, tak więc liczę na wyrozumiałość. :) W przyszłości mam też zamiar dokupić jeszcze jedną kartę ramu(taką samą), by było 8gb, tak mi radzili.
Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

Team Group Vulcan 4GB 1600MHz CL9 gold

Zalman Z3 Plus

Corsair VS 550W 80 Plus 120mm

Gigabyte Radeon R7 260X OC 1GB DDR5 128bit (1075/6000)

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Razem  niecałe 2000zł,jak chcesz taniej to pisz.

 

-4rdzeniowy procesor generacji IVY

-Płyta główna,która umożliwi podbicie go do około 3.9Ghz

-4Gb sprawdzonego RAMu pod rozbudowę

-Przewiewna i solidna buda z 4 wentylatorami i oknem

-Zasilacz,który umożliwi Ci modernizacje komputera

-Radeon 260x od Gigaby'tea

-Cichy i niezawodny HDD od WD

Edytowane przez GRAABI
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

Team Group Vulcan 4GB 1600MHz CL9 gold

Zalman Z3 Plus

Corsair VS 550W 80 Plus 120mm

Gigabyte Radeon R7 260X OC 1GB DDR5 128bit (1075/6000)

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Razem  niecałe 2000zł,jak chcesz taniej to pisz.

 

-4rdzeniowy procesor generacji IVY

-Płyta główna,która umożliwi podbicie go do około 3.9Ghz

-4Gb sprawdzonego RAMu pod rozbudowę

-Przewiewna i solidna buda z 4 wentylatorami i oknem

-Zasilacz,który umożliwi Ci modernizacje komputera

-Radeon 260x od Gigaby'tea

-Cichy i niezawodny HDD od WD

o dzięki, dzięki. Mógłbyś możne mi to złożyć i w ogóle? Włożyłeś jeszcze ogólnie cenę montażu itd? Orientujesz się może miedzy sklepami jak wyglądają te ceny? Drugi dzień w tym siedzę wiec sorka.

Link to post
Share on other sites

Siemka byłem w gralu i mówił, że ta płyta nie bedzie już zdolna do modernizacji oraz ten procesor jest przestarzały czy coś. Podal mi i5 4440 i nowa płytę główna lecz cena przekroczyła 2000zł. W takim razie złożył taki komputer z i3 i mówił, że modernizacja będzie możliwa, a komputer i tak jest dobry i każda gra na tym pójdzie. Od razu mówię, że komputer kupuje mi ojciec więc woli on mieć sklep pod ręką. Wiecie jak to starsi - nie lubią kupować w internecie... Co sądzicie w takim razie o tym zestawie!?(poniżej) Złożenie oczywiście darmowe mówili.http://i59.tinypic.com/1078605.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Ogólnie tamta podstawka jest wymarła, ale i5 jest dużo bardziej wydajny w grach od i3. Do tego tamten procesor spokojnie możesz podkręcić o 0,5GHz.

 

Z sprzedawcami się nie dyskutuje, mówisz co ma zamówić i on ma to zrobić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie tamta podstawka jest wymarła, ale i5 jest dużo bardziej wydajny w grach od i3. Do tego tamten procesor spokojnie możesz podkręcić o 0,5GHz.

 

Z sprzedawcami się nie dyskutuje, mówisz co ma zamówić i on ma to zrobić.

 

Też się trochę znają jak długo w tym siedzą.

Złożył też coś takiego. Co sądzicie?

http://i62.tinypic.com/14c8nk8.jpg

Link to post
Share on other sites

Nie znam się na zestawach, a jak już z ojcem gadałem mówił cytuje:"nie przez internet"Więc musimy sobie jakoś radzić tutaj. Widzę, że bardzo chce kompa by nie przekroczył limit 2000zł, więc złożyli mi coś takiego jeszcze.
http://i60.tinypic.com/vza848.jpg

Link to post
Share on other sites

Teraz jeszcze lepiej, ale zasilacz wziąłbym Corsair VS450. Jest identyczny jak Antec, ale ma lepsze okablowanie i jest tańszy o 25 zł.

czyli mówicie ostatni zestaw i jeszcze zasilacz zmienić na Corsair VS450 jakiś tak? Wiecej osób się może wypowie hm? :) Jutro jeszcze raz pójdę tam pogadać, bo mało miałem czasu tutaj podyskutować. W poniedziałek składam zapewne zamówienie heh :P

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...