Skocz do zawartości

[kupie] Radeona 5970 .najlepiej uzywanego.


Recommended Posts

Sam byłem w tej sytuacji i wziałem 480tke :P Dużo lepsza teselacja i wszystkie bajery wliczając PhysX itp. Do tego wole stery od nV. Jak będzie troche kaski to dorzuce takiego drugiego, a miałem okazje kupić MSI GTX 480 za 1700zł ;)

Link to post
Share on other sites

Lepiej poczekaj aż ceny spadną.Albo kup 5870.Różnicy aż tak wysokiej nie ma.GTX480 jest tylko dla tych którzy mają baaardzo dużo pieniędzy za rachunki i dobrze przewiewną obudowę. :)

Tak tylko że kolega ma teraz GTX 295 który jest ogólnie szybszy od HD 5870 z tym że nie obsługuje DX11 i teselacji :D Jak już ma być większa wydajność to taki HD 5970 jest w porządku z tym że cena kosmos :)

Link to post
Share on other sites

Lepiej poczekaj aż ceny spadną.Albo kup 5870.Różnicy aż tak wysokiej nie ma.GTX480 jest tylko dla tych którzy mają baaardzo dużo pieniędzy za rachunki i dobrze przewiewną obudowę. :P

Tak tylko że kolega ma teraz GTX 295 który jest ogólnie szybszy od HD 5870 z tym że nie obsługuje DX11 i teselacji :D Jak już ma być większa wydajność to taki HD 5970 jest w porządku z tym że cena kosmos :)

Oczywiście może OC zrobić,ale zaraz odpowiesz, że na GTX295 też można OC zrobić.Tylko w tedy będą kosmiczne temperatury.Moim zdaniem CZEKAĆ :)
Link to post
Share on other sites

Oczywiście może OC zrobić,ale zaraz odpowiesz, że na GTX295 też można OC zrobić.Tylko w tedy będą kosmiczne temperatury.Moim zdaniem CZEKAĆ :)

 

Mając GTX 295 nie trzeba nawet OC robić :) Porównując obie grafy na zegarach defaultowych to GTX 295 jest szybszy choć to zależy od konkretnej gry i rozdzielczości >>> http://www.legionhardware.com/articles_ ... ing,4.html

 

Zainteresowany chce po prostu szybszą grafę i taki HD 5970 na pewno będzie szybszy :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...