Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Szukam sobie ostatnio jak najbardziej opłacalnego smartfona z androidem, najlepiej Sony, Samsung, ew. LG. Zależy mi na w miarę dużym, dobrym ekranie, wydajności do gier 3D, dobrym aparacie (funkcje dodatkowe np. ramki i filtry) i w miarę smukłym wyglądzie. Bateria niekoniecznie najlepsza, no i cena niewygórowana - do 1000 zł.

 

Wiem, wygórowane mam wymagania, ale chcę się upewnić, czy jest taki smartfon, a ja o nim nie wiem :]

 

Z góry dzięki za odp.!

Link to post
Share on other sites

Dopisz jeszcze, że ma mieć żywe cycki, wbudowany podajnik piwa i obniż budżet do 700 zł.

Z czegoś będziesz musiał zrezygnować. Nexus 4 - do gier, czysty Andek (przereklamowany imho, ale nie będę rozpętywał piekła), ale robi gówniane fotki. 
Coś za coś kamracie.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

Dopisz jeszcze, że ma mieć żywe cycki, wbudowany podajnik piwa i obniż budżet do 700 zł.

 

Z czegoś będziesz musiał zrezygnować. Nexus 4 - do gier, czysty Andek (przereklamowany imho, ale nie będę rozpętywał piekła), ale robi gówniane fotki. 

Coś za coś kamracie.

Nexus 4 jednak trochę za drogi. A co sądzisz o Xperii P? Też się nad nią zastanawiam...

kupił bym za 900 zł na aliexpress ZOPO Zp998 wydajny telefon z dobrym aparatem, i ekranem full HD, w antutu 27000 a na dodatek obsługuje darmowy internet Aero2 (dual sim)

Wolałbym jednak coś bardziej w stronę LG, Samsunga, Sony, póki co nie mam zaufania do tych mniej renomowanych marek... :)

Link to post
Share on other sites

Również poszukuję urządzenia w cenie do 1000 PLN, nowego (preferowane) lub używanego...

 

Jednak absolutnie nie szukam platformy do grania, od tego mam komputer. Zależy mi na wydajnym i stabilnie pracującym urządzeniu wyposażonym w ekran o rozmiarze od czterech do pięciu cali, pozwalającym na wygodne przeglądanie internetu. Kolejnymi cechami, które mają dla mnie znaczenie, jest akceptowalny czas pracy na baterii (abym nie musiał ładować go codziennie), rozsądna jakość odtwarzanej muzyki (nie jestem wymagającym audiofilem, ani znawcą "tematu"), rozsądnej jakości moduł WiFi.

 

Aparat robiący zdjęcia w akceptowalnej jakości będzie miłym, jednak nie wymaganym dodatkiem. Natomiast system operacyjny jest dla mnie bez znacznia.

 

 

^^

Link to post
Share on other sites

Skaza :

Samsung Ativ S - ekran 4.8 cala, Windows Phone 8, płynny, szybki, stabilny. dźwięk jak w smartfonach :) jako grajek MP3 spokojnie. Czas pracy też sredni. Aparat też daje radę. 

 

A teraz ciekawostka :) poniżej 1000 zł można kupić nową Lumię 1320 - to Jakbyś Chciał mieć ekran 6 cali :) pojemny akumulator. Całkiem fajny phablet, w doskonałej cenie.

 

Android - Nexus 4 powinien być w zasięgu i w zasadzie to jego można z czystym sumieniem polecić.

Edytowane przez Ravir
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@autor 1

Do gier wydajnymi telefonami są Lg G, Nexus 4, ale problemem jest brak slotu na kartę pamięci. Xperia SP ma przyzwoitą wydajność GPU, ale fatalny wyświetlacz i słaby aparat. Galaxy s3 lte wydajność trochę słabsza, ale reszta na bardzo przyzwoitym poziomie.

@autor 2 celowałbym w Note 2. Idealny do internetu, notatek, długich rozmów. Świetny dźwięk, dobry aparat i jedna z najlepszych baterii na rynku. Tylko telefon jest dosyć spory.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie dotychczasowe propozycje, wezmę je pod uwagę podczas podejmowania ostatecznej decyzji.

 

Natomiast pragnę jeszcze zauważyć, że w tej cenie można dostać Nokia Lumia 920.

 

Jakie są Wasze opinie odnośnie tego urządzenia ?

 

 

^^

Link to post
Share on other sites

Średni mi się podoba, ale to moja opinia. Za 1000zł znajdziesz Xperię T, która jest świetna! Wiem, bo sam mam. Zetka to kolor i mało do których spodni można ją włożyć :)

 

Smartphone ma świetny aparat, jest smukły, dobrze leży w dłoni, ekran HD, ogólnie bdb :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Xperia T ? Za 1000 zł!? Panie... może w cenie 600 a nie 1000.

Za tysiąca jak kolega u góry albo nexus 4 albo LG G. Jeżeli potrzebujesz slotu kart pamięci do tysiaka kupisz S3 LTE.

Edytowane przez kuku8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Skaza - Lumia 920 to świetny sprzęt, ale ma średnią baterię. Przy intensywnym używaniu jeden dzień i koniec. Mi starcza na dwa dni. Ale najczęściej dzwonię, do sieci zaglądam rzadko, nie słucham tez długo muzyki. 

 

Co Lumia 920 ma : świetny aparat z jasnym obiektywem i stabilizacją optyczną Carl Zeis, jeden z lepszych wśród smartfonów, bardzo dobry dźwięk, świetna jakość wykonania i spasowania, ma wbudowane Ładowanie Indukcyjne. Do tego nardzo szybkie otrzymywanie aktualizacji. Ma bardzo dobry wyświetlacz IPS i Clear Black. Jak by nie patrzeć jest to obok Lumi 925 topowy model u Nokii.

 

Tak więc jeśłi pogodzisz się z średnio trzymająca baterią to Lumia 920 tez będzie doskonalym wyborem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Lumia 920 przy intensywnym użytkowaniu nie wytrzyma nawet tego 1 dnia, przy niezbyt intensywnym da radę 1 dzień.

 

Skaza, poszukaj sobie informacji o LG L9 II, nowy można dostać za niespełna 800 zł, a w zupełności powinien tobie wystarczyć.

 

Randall - używany LG Optimus G.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

LG L9 II to szajs...

telefon jak na swoja cene doskonały , praktycznie brak mu wad, a czepianie sie tej ramki to szukanie dziury w calym, jeden minus to taki jak maja wszystkie LG dzwiek pod psem a sluchawki to tylko taki dodatek zeby nie bylo , ze nikt nie dal. Moj Lg ktorego kupilem 4 lata temu mial takie same sluchawki - to jest badziew
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Igoruss po co komentujesz jego post ? Ani 1 slowo co powiedzial nie jest prawda... ekran kiepski ? Pod jakim wzgledem?

Oczywiscie zgadzam sie z opinia mojego poprzednika. Wada jedynie jest kiepski aparat jak na 8 mpx

Edytowane przez kuku8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra, chyba LG Optimus G (czy tam Swift G) to tel którego szukałem, więc poszukałem ofert sprzedaży. Ceny w renomowanych sklepach internetowych są niezbyt imponujące, więc zobaczyłem na allegro, a tam:

 

http://allegro.pl/nowy-lg-optimus-g-wifi-lte-gps-4-7-pl-menu-i4043241783.html

 

Czy cena ok. 700-800 zł to jakaś pomyłka!? Inne aukcje wahają się 1100-1300 zł! Czy może mi ktoś to wytłumaczyć ?

Link to post
Share on other sites

Nie pomyłka. Zobacz lokalizację-Singapur. Jest z zagranicy,dlatego taka cena, być może z odnowy - nie wiem. Nie jest z polski :)

Swift G to dobry wybór , ale może lepiej poszukać innej aukcji? (lub pogadaj z sprzedawcą)

Link to post
Share on other sites

Nie pomyłka. Zobacz lokalizację-Singapur. Jest z zagranicy,dlatego taka cena, być może z odnowy - nie wiem. Nie jest z polski :)

Swift G to dobry wybór , ale może lepiej poszukać innej aukcji? (lub pogadaj z sprzedawcą)

Nie zamierzałem u niego kupować :] po prostu zdziwiła mnie taka cena... Czyli norma to ok. 1100-1200?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...