Skocz do zawartości

Niezawodny(nie zacinający się) telefon z androidem do 1000zł


Recommended Posts

Witam.Planuję zakupić nowy telefon i chciałbym, żeby w porównaniu do mojego S Advance nie lagował i nie freezował się.Oprócz tego chciałbym aby miał on dobry aparat i wejscie  na karte sd oraz przynajmniej 4.3 ekran.Myślałem nad S3 ale to samsung a mam już do niego wstręt.Czy istnieje taki telefon? ;)

Link to post
Share on other sites

Hmm polecił bym Ci telefony takie jak Xiaomi mi2,hongmi lub red rice (posiadam mi3 i jestem zadowolony nie ma lepszego od niego) Lub ZTE V967S na dodatek wszystkie są na miui co dodatkowo zmniejsza ryzyko zacięcia. O tym systemie/porcie/nakładce czy jak to nazwać przeczytasz na miui polska co tydzień jest wydawana nowa wersja systemu.

Link to post
Share on other sites

Za tysiaka ? Nexus 4 jest w tej cenie. Ma czystego andka więc rakieta z niego niezła. Podzespoły ma też dość niezłe więc ja bym w niego celował tym bardziej, że nawet nówki poniżej tysiaka znajdziesz. Jest jeszcze takie monstrum jak Galaxy Note II choć nie wiem, czy 5,5 calowy ekran będzie Tobie odpowiadał chociaż z tego co słyszałem jak będziesz go miał to nie będziesz mógł patrzeć na mniejsze ekrany :D Więc ja polecam Ci Nexus'a 4 bo warto za tą cenę go brać.

 

 

Pozdro

 

 

 

EDIT : A żadnego chińskiego gówna za przeproszeniem nie bierz bo nigdy nie wiadomo. Już lepiej coś markowego brać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A niby jak cyferki przekładają się na realną wydajność ? Na cholerę mu pierdyliardy punktów w Antutu i innych benchmarkach. Żaden telefon nie ma startu do Nexus'a jeżeli chodzi o płynność działania systemu a tego szuka autor tematu.

 

 

Radek - a o CustomROM'ach myślałeś ? Niezłe cuda robi taki CyanogenMod z SGS Advance. Sam wgrywałem i powiem szczerze, że telefon chodzi lepiej od większości obecnych flagowców  :->

Link to post
Share on other sites

Jak mixtape.. chinola za 1000 zł to szaleństwo. Nexus i LG G. Chyba że masz tam chociaż 100 dołożyć to używkę S4 możesz wylicytować, aczkolwiek kolejna 100 to nexus 5 a kolejna to g2 i tak dalej i tak dalej.

Czyli do tej ceny nexus 4 i LG G.

Link to post
Share on other sites

Żadne dlatego ma miui nic nie wiesz na jego temat a się odzywasz -_-. Może jesteś tym expertem ale sprawdzić co hejtujesz to już za długo. Za tą cenę Nexus 4 będzie najlepszym wyjściem dostaniesz czysty rom bez żadnych zbędnych aplikacji i najszybciej aktualizacje adroida (nie wiem czy przy wyjściu Nexusa 5, 4 jest jeszcze wspierana)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...