Skocz do zawartości

Recommended Posts

  1. Budżet: 300-350 zł

Procesor: AMD FX 6350

Karta Graficzna: Readeon Toxic R9 270X

Czy podkręcasz (CPU i GPU): Raczej tak

Czy planujesz multi-GPU (SLI bądź CrossFire): Nie

Specjalne wymagania okablowanie modularne, cisza

Własna propozycja: brak aczkolwiek myślałem nad http://www.morele.net/zasilacz-corsair-builder-series-cx-750w-80-bronze-cp-9020015-eu-515720/ lub modular http://allegro.pl/zasilacz-be-quiet-630w-pure-power-l8-box-bn182-i4008131257.html

Edytowane przez Adrian1990
Link to post
Share on other sites

Twoja sygnatura altualna? Jaki jest powód że chcesz ten zasilacz? Brak 2 x6pin?

Sygnatura aktualna 2x6pin jest, buczy

 

CX550 do cichych nie należy. Po co Ci aż tak mocny zasilacz? W tym przypadku nawet 400W spokojnie wystarczy. Od siebie polecałbym CM G550M. Cichy, oparty na przetwornicy DC-DC i modularne okablowanie.

 

G550M 550W 80+ Bronze 

 

 

Nowy zasilacz ponieważ stary zaczyna buczeć i przy dużym obciążeniu grafiki i procka powoduje reset. 

​Czytałem że moc dla karty R9 270R to ok 500W jak uda mi się odnaleźć stronę to podam

Edytowane przez Adrian1990
Link to post
Share on other sites

Sygnatura aktualna 2x6pin jest, buczy

 

Nowy zasilacz ponieważ stary zaczyna buczeć i przy dużym obciążeniu grafiki i procka powoduje reset. 

​Czytałem że moc dla karty R9 270R to ok 500W jak uda mi się odnaleźć stronę to podam

D : Czemu komputer mi się nie spalił??? Miałem 4x r9 270 podpięte pod cooler master 750. Jedna potrzebuje jakiś 150. Bo przy 4x r9 270 + HD7850 intelu g1620 i reszty rzeczy pobiera 800 watsów po podkręceniu kart na 1090/1460.

Edytowane przez simon96
Link to post
Share on other sites

Zasilacz podany wyżej jest zdecydowanie nieopłacalny. Znacznie lepszym wyborem będzie XFX XTR 550W - http://www.salurion.pl/product/217698/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/XFX_Black_Edition_XTR_550W_Modular_120mm_80_Gold.html

 

Oparty na Seasonic G-550, co oznacza:

- DC-DC,

- 80+ Gold,

- świetna regulacja napięć.

 

Dodatkowo XTR jest całkowicie modularny i chłodzenie może pracować pół-pasywnie. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie, bez jaj. W budżecie 350 zł są dużo lepsze konstrukcje niż BQ L8...

 

Propozycja @Tycha bardzo dobra, a ja dorzucę jeszcze:

Super Flower Golden Green PRO 550 - bardzo dobrej jakości podzespoły, potężna linia +12V, bardzo cichy. Wadą jest brak warystora MOV, ale ten problem rozwiązuje listwa z warystorem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...