Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dokładnie jak w temacie - potrzebuję smartfona który byłby alternatywą dla wideorejestratora - kamery samochodowej.

 

 

PROSZĘ o uzasanienie wypowiedzi.

 

 

Wymagania:

  • android (WP8 nie udostępnia w pełni kamery programom - musi być ingerencja użytkownika przy zapisie i usuwaniu, iOS jest za drogi)
  • nagrania nocne muszą być wyraźne (wiem, że smartfon to nie noktowizor więc  słowo "wyraźne" nie oznacza "noktowizyjnie wyraźne")
  • smartfon musi posiadać slot na kartę pamięci conajmniej 16GB (ze wskazaniem na 32GB)
  • możliwe NAJTAŃSZY (przy czym nie podaję limitu ceny - "najtańszy" znaczy "najtańszy" i już - ktoś zaproponuje jeden za 900zł, ktoś inny tańszy itd... aż dojdziemy do takiego którego cena/jakość będzie możliwie bliska złotego środka)

 

 

UWAGA - proszę o bez offtopu, czyli bez:

- "a jaki program użyjesz" - to pytanie na inny post

- "ale android jest fajny bo pozwala z fona zrobić kamerkę samochodową, a WP8 nie" - to jest dla mnie problem... jakby była możliwość na WP8 to bym na WP8 to zrobił, Lumie na szkłach CarlZeiss nadawałyby się idealnie...

- "jest sposób żeby to zrobić na WP8 o którym nie wiesz" - nie ma takiego sposobu (a jak na prawdę myślisz że jest to na priva napisz, a udowodnię ci że nie ma)

- "masz tu przykładowe fotki z mojego fona" - mnie interesują tylko filmiki (przede wszystkim takie robione nocą)

- "nie taniej kupić kamerkę samochodową?" - właśnie to chcę sprawdzić

 

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

 

 

P.S.

Myślę że wartoby było zrobić porównanie naszych smartfonów pod kątem bycia wideorejestratorem - temat tak na prawdę przewija się w internecie często, ale odpowiedzi na to JAKI smartfon najlepiej się do tego nadaje jakoś nigdzie nie ma.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Twój pomysł jest kompletnie bez sensu. Nie lepiej kupić właśnie jakiś model wideorejestratora ? Nagrania mocne możesz sobie od razu odpuścić to Ci mówię już na starcie. Ja bym polecał coś ze stabilizacją obrazu ale za 9 stów nie ma takiego telefonu. Możesz szukać jakiegoś Soniacza czy coś. Ogólnie dziwny pomysł...

 

/ Może się okazać, że używanie telefonu jako wideorejestrator nie spełni jego oczekiwań.
Jednak użytkownik chce porady w tym kierunku, więc proszę w miarę swoich możliwości i wiedzy,
o poważniejsze podejście do tej kwestii.  Konkretne za i przeciw i (lub) propozycja takiego telefonu. Dzięki. / worm

 

Edytowane przez worm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
UWAGA - proszę o bez offtopu, czyli bez:

(...)

- "nie taniej kupić kamerkę samochodową?"

 

Twój pomysł jest kompletnie bez sensu. Nie lepiej kupić właśnie jakiś model wideorejestratora ? Nagrania mocne możesz sobie od razu odpuścić to Ci mówię już na starcie. Ja bym polecał coś ze stabilizacją obrazu ale za 9 stów nie ma takiego telefonu. Możesz szukać jakiegoś Soniacza czy coś. Ogólnie dziwny pomysł...

rozumiem że jak ktoś prosi na forum o smartfon który robi dobre zdjęcia to mu polecisz jakiś aparat Canon'a a potem zbesztasz że to bez sensu posiadać smartfona który w ogóle ma w sobie aparat?

 

BŁAGAM nie odpowiadaj... po prostu przemyśl sprawę i poprzyj jakoś to co piszesz, bo ja Ci na słowo nie ufam... panie expercie od telefonów.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...