Skocz do zawartości

jest nowa karta graficzna-już jeden problem w team fortress 2


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio postanowiłem upgradować PC i zakupiłem nowe zasilacz i karte graficzną. Po zamontowaniu karty i dodatkowych problemach(update biosu) niby wszystko wporządku, ale jest problem. Specyfikacja:

 

procesor : intel core i3-2100 3,1 GHz
ram : 4gb
płyta główna GA-H61M-S1 rev.2.0
karta graficzna : AMD Radeon R7 260XOC 
karta dźwiękowa : zintegrowana z płytą główną, chyba to
- NVIDIA Virtual Audio Device (Wave Extensible) (WDM)
AMD High Definition Audio Device
dysk - ssd 128gb
sterowniki karty graficznej:
win 7 64-bit
no i teraz problem
roździelczość-1680x1050 pulpit
w grze mam 4 roździelczości do wyboru, i własciwie na każdej jest problem(ratio16:10)
tutaj screeny
 
rodzaj gier-na steamie
okienko na górze, gdzie pokazany jest pasek postępu fali w mann-up mode, psuje się. o dziwo, raz, na którejś pośredniej roździelczości było raczej w porządku, ale jak zmieniłem roździelczość znowu się zepsuło. Niby nic, bo w innych grach narazie niczego nie zauważyłem, ale teraz mam jeszcze czas zwrotu karty bez powodu i nie chciałbym mieć karty, z którą coś jest nie tak ale dopiero zauważy się w jakieś innej grze.
Tak więc, w mojej sytuacji proszę o szybką odpowiedź
 
PS.miałem problem z linkiem do sterowników-naprawione
 
ps. o jeszcze jeden problem, dwa razy wystąpił, jak grałem w starcraft 2(demo) oraz dead island próbowałem, to w opcjach video miałem możliwość przełączyć się na pełny ekran. Problem w tym, że już miałem pełny ekran. Toteż nie wiem jak to możliwe. Dla przykładu, w dead island, w ustawieniach gamma nie widziałem loga gry, jak się powinno, a pasek gamma nie działał. Na dole była informacja, żebym zmienił ustawienia w karcie lub monitorze na default(czy coś takiego), ale wystarczyło zaznaczyć w opcjach, żeby przeskoczyło na fullscreen(już byłem na fullscreenie) i już gamma działało.
Edytowane przez markopolomarko
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Odnośnie TF2: z procesorem i5, 4GB RAM i kartą R7 260X możesz spokojnie odpalić grę na najwyższych detalach. Polecam, byś to zrobił, z wykluczeniem HDR/Bloom, motion blur (potrafią dekoncentrować), wygładzania i synchronizacji pionowej (powodują opóźnienia myszy). Jeżeli masz jakieś dodatkowe configi, wywal je, uruchom grę z parametrem -autoconfig po czym ją wyłącz i usuń owy parametr (inaczej ustawienia gry będą ci się resetowały przy każdym uruchomieniu). W konsoli wpisz polecenie hud_reloadscheme, najlepiej będąc już połączony z serwerem. Ewentualnie pokuś się o instalację alternatywnego HUDa, polecam eve-tf2hud.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...