Skocz do zawartości

Ważne - szybka pomoc/ Nowa podkładka pod mysz/ Adrenaline Blue /


Recommended Posts

Tragedia, rozwarstwiła mi się podkładka ROCCAT Sense Adrenalin Blue :cry: było to nieuniknione :( już od jakiegoś czasu ledwo się trzymała :(
 

Dawno się w tym wszystkim nie orientowałem i jak słyszę/czytam teraz o tym ze podkładka ma taką gramaturę albo inna a ta ma taka gęstość a tamta inną i ze w takim razie lepsza będzie jeszcze inna która jest zrobiona z kawałka peleryny supermena który ten stracił walcząc z Thorem na Namek bla bla bla to nic z tego nie rozumiem.

Moja już nie jest produkowana i nie mogę znaleźć jej nigdzie w necie do kupienia (tylko ebay za 44,5$  :roll: ja zaraz po wydaniu jej zapłaciłem 84 zł) i tu kieruje pytanie do osób ktore siędzą w temacie na bieżąco, możecie doradzić jakieś propozycje podkładek tego rozmiaru (1,35mm x 400mm x 280mm) i o podobnych właściwościach (jak mój adrenaline blue? ). Nie chciał bym też przekraczać 60 zł, ale jeśli to dużo zmieni/wniesie do precyzji-wykonania-jakości możemy zwiększyć cenę do 80 zł.

Dziękuję  ;)

[Edit]

Myszki z których korzystam to:
Mad Catz:
R.A.T 3

R.A.T 7

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Też mam ten problem, moja Roccat Sota po 3 latach się zgięła od mycia pod gorącą wodą i poszukiwałem nowej. Brak porządnej twardej podkładki za ~70zł. Tylko jakieś szmaciane badziewia jak QcQ. Także, przyłączam się do tematu.

Link to post
Share on other sites

Poczytałem, dostałem też info na PW i mam na razie dwie możliwości (nadal jestem otwarty na inne )

 

Razer Sphex

 

Roccat Sense Chrome Blue

 

Z tego co zrozumiałem Sphex jest sztywna konstrukcją i bardziej multitasking-ową oraz ma większy opór,  natomiast Sense Chrome Blue jest cieniutka (2mm) i "szmaciano-tworzywo-gąbko-giętka " :wariat:  bardziej śliska, oferuje większą prędkość maksymalna ale występują na niej często skoki przy większej ilości DPi.
Eh eh, jeszcze dwie pozycje znaleźć rozsądne i chyba poproszę kobietę o wybór pod względem estetycznym i tą kupie. Skoro mi będą pasować te 3-4 pozycje i się zdecydować na jeden nie będę mógł, oddam to w Jej ręce - niech i Jej się podoba :D

 

 

 

 

Ja od siebie polecam - http://www.ceneo.pl/14270434


To żadna pomoc, napisałem wyraźnie że ma być podobnych rozmiarów (1,35mm x 400mm x 280mm) i właściwości oraz max 60 zł a jeśli będzie diametralna różnica to dołożę do 80 zł.

Twoja podkładka w roz. Small jest 2 krotnie mniejsza od moich wymiarów podanych w 1 poście i kosztuje od ~62 do 70 zł,

rozmiar, który by mnie interesował (logicznie bo patrzymy się na wymiary...) to L zaczynający się od ~100 zł.

Jeśli nie czytasz ze zrozumieniem, albo nie masz pojęcia jak dany sprzęt stoi na rynku to nie pisz w ogóle.

W tym wypadku wygląda to tylko jak nabijanie sobie postów kosztem sprawy.

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...