Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

A4Tech Bloody R7 czy coś innego?

bloody r7 a4tech

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kryspix

kryspix
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 luty 2014 - 07:07

Cześć! Mam pytanie dotyczące myszki jak w temacie. Nie mogłem nic znaleźć na jej temat na forum, ani jakichś opini w necie. Może ktoś z Was miał możliwość korzystać z niej lub miał jakąś styczność i mógłby coś o niej powiedzieć? Poszukuję myszki bezprzewodowej z jednoczesną możliwością pracy także na kablu. Ciekawi mnie czy ten model ma taką możliwość? Na stronie producenta nic ciekawego i istotnego dla mnie nie wyczytałem :/

A może polecicie mi coś innego z przedziału cenowego do 150,-? Istotne dla mnie to zachowanie takiej możliwości pracy myszki jak powyżej oraz by miała kilka dodatkowych przycisków ponad 3 standardowe ;)

Z góry dziękuję za wypowiedzi :)

• 0

#2 TheReeD

TheReeD
  • ◢◤

• 63 postów
  • Miejscowość:Mrozy

Napisano 27 luty 2014 - 13:40

Z tego co wiem to R8 ma takową opcję (kablowo lub bez). Sam chyba przymierzam się do zakupu tej myszy.

• 0

#3 kryspix

kryspix
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 28 luty 2014 - 22:29

Dzięki, lecz wolałbym być tego pewien. Przypuszczam, że może kupię przewodowa do gier, a na kanape kupie tańszy zestaw klawe + mysz by coś było ;)
Widziałem w którymś temacie, że proponowano Sharkoon Drakonie? Jak wygląda sprawa z prograwalnymi przyciskami lub praca sensora? Dotychczasową myszke optyczną mam z niskiej półki i normalnie używałem jej na blacie biurka. Jak bardzo istotna jest podkładka?
  • 0

#4 Cacek93

Cacek93
  • Maniak

• 4756 postów
  • Miejscowość:Płock

Napisano 10 marzec 2014 - 16:44

Jak bardzo istotna jest podkładka?

Jeśli nie chcesz nie korzystasz. Osobiście nie wyobrażam sobie używania myszki bez podkładki.

Możesz ją spokojnie trzymać na biurku. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bloody, r7, a4tech

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych