Skocz do zawartości

Dlaczego taki "imbecyl" nie został całkowicie wywalony?


Recommended Posts

A no dlatego, że tacy ludzie generują ruch na forum co jest in +, również dlatego że lepiej jest się doczepić i dać warna za np brak kartki lub zdjęcia w sprzedam... Bo to jest łatwiejsze. Poza tym poziom forum zależy od poziomu modów ( ten zazwyczaj jest na wysokim poziomie lecz znajdziemy tam kilku imbecyli, niedorozwojów czy tam jak zwał tak zwał. ) Czołówka tych dziwniejszych modów rzuca warnami i bananami jak małpa w zoo ( czyli jak mu się podoba ) wystarczy postawić mocniejszy komentarz który przeczy tezie postawionej przez takiego orangutana przy władzy i pach masz posta edytowanego... Ja się kutwa pytam gdzie jest ten stary benchmark i moje stare konto ( zostało zbanowane zaraz przed zmianami ui na tym forum straciłem punkty za recki itd - mimo tego, że pytałem to nikt nie potrafił mi wyjaśnić za co do choinki był banan. )

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spokojnie, na razie ma 5 dniowy odpoczynek od pisania. Jeśli wróci i znowu będzie "doradzał", poleci.

a to niby czemu? Dobrze pisal, jesli nie ma pod reka pasty termoprzewodzacej to mozna zastosowac taki wypelniacz jak w sumie byle_co. Problemem jest powietrze ktorego sie pozbedzie dzieki wypelnieniu pasta. Powietrze jest problemem bo cieplo jest w nim transportowane na zasadzie konwekcji - blizej mu do izolatora niz przewodnika. Gostek wyraznie dopisal, ze to rozwiazanie tymczasowe i jak najszybciej trzeba zakupic normalna paste - a to tylko dlatego, ze pasta do zebow zbyt szybko np. zaschnie.

 

Ale co tam, zamiast sie uczyc lepiej pisac posty na forum, co sajmon?

Edytowane przez unuse
Link to post
Share on other sites

 

 

Powietrze jest problemem bo ciepło jest w nim transportowane na zasadzie konwekcji

 

To nie chodzi o to żeby "czymś" zastąpić powietrze, tylko żeby to "coś" dobrze przewodziło ciepło. 

Link to post
Share on other sites

 

 

znajdziemy tam kilku imbecyli, niedorozwojów czy tam jak zwał tak zwał

Ta kwestia odnosi się do kogoś konkretnego, czy po prostu chcesz wszystkich obrazić ?

Jak jest jakiś problem, to napisz do danego moderatora o wyjaśnienie sytuacji, która Twoim zdaniem była źle rozpatrzona.

 

 

 

moje stare konto ( zostało zbanowane

Widać musiał być ku temu powód, zawsze możesz się pochwalić za co "niesłusznie" zostałeś ukarany

 

Regulamin jest jasny i skala przyznawania ostrzeżeń również. Jeśli ktoś uważa, że został pokrzywdzony, proszę o kontakt z danym moderatorem.

 

 

 

Dobrze pisal, jesli nie ma pod reka pasty termoprzewodzacej to mozna zastosowac taki wypelniacz jak w sumie byle_co.

 

Rozumiem, że ewentualne uszkodzenia czyjegoś sprzętu, spowodowane takimi „dobrymi radami" pokrywasz z własnej kieszeni ?

Jeśli masz ochotę to testuj na swoim procesorze, a nie przeprowadzaj eksperymentów na innych użytkownikach.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Rozumiem oburzenie gdyby proponował czekoladę ale pasta do zębów wydaje się być dobrą alternatywą ;) Proszę zerknąć na wysoki wynik majonezu (wyprzedził Noctua NT-H1). Niestety nie podano jakiego producenta był majonez ale z pewnego źródła (moja mama) wiem że najlepszy jest kielecki.

http://www.hardwaresecrets.com/article/Thermal-Compound-Roundup-January-2012/1468/5

Edytowane przez mulator
Link to post
Share on other sites
mulator

 

Mulator się nabija. I słusznie. Nie ma się co irytować. 

 

 

 

Dlaczego jak ktoś poprzeklina w poście

 

Chciałbym Ci wyjaśnić jedną rzecz. I kiedy już to przeczytasz i przyjmiesz do wiadomości zamknę ten temat. Dlaczego? A dlatego że takie tematy stają się zawsze tylko i wyłącznie miejscem wylewania bólu duszy przez osoby które dostały słusznego warna. Twój oryginalny punkt prędko ustąpił miejsca właśnie takim występom. 

 
Co do samego problemu. Czytasz forum i natykasz się na takie wypowiedzi? Zgłaszaj je proszę. To kwestia kliknięcia jednego przycisku i zajmiemy się tym natychmiast.
W przeciwnym wypadku trzeba czekać aż ktoś z nas przypadkiem zawędruje do tego czy innego tematu. Może to być za godzinę a może to być dopiero następnego dnia. Wszyscy moderujemy na bieżąco to co znajdziemy ale nie ma fizycznej możliwości żeby każdą bzdurę wychwycić natychmiastowo. I w tym pomagają eksperci ale też wszyscy użytkownicy. Jeśli ktoś dostał warna za przekleństwo w rozmowie to jest bardzo duża szansa że moderator wkroczył tam po raporcie osoby która to przekleństwo pierwsza przeczytała lub (częściej) osoby do której dane przekleństwo skierował. Oczywiście bardzo łatwo wyłapać przekleństwa w statusach bo zawsze ktoś przegląda stronę główną forum. W zakamarkach tematów, bez raportu zajmuje to więcej czasu. I tutaj 7 godzin to nie koniec świata. Skoro jednak zauważyłeś problem i go nie zgłosiłeś to jesteś współodpowiedzialny za to że taka bzdura tam wisiała tak długo. Możemy robić to co robimy sprawniej tylko dzięki pomocy każdego z Was.

 

 

ale post zniknął zanim skończyłem pochłaniać obiad

 

Tylko dlatego że ekspert to przeczytał i zgłosił. A moderator usunął. 

Jeszcze jedno. Gość o którym mowa od razu po tym występie (na długo przed początkiem tego tematu) wylądował z banem. Jeśli po powrocie nadal będzie wypisywał takie farmazony to... swoją szansę już miał.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

( ten zazwyczaj jest na wysokim poziomie lecz znajdziemy tam kilku imbecyli, niedorozwojów czy tam jak zwał tak zwał. )

 

 

który przeczy tezie postawionej przez takiego orangutana przy władzy

 

Gdybyś się dziwił za co dostałeś warna, to powyższe cytaty powinny Ci pomóc w odpowiedzi na to pytanie.

Swój ból du*y po utracie konta lecz w inny sposób a skoro zostało ono zbanowane, to musiałeś solidnie nawywijać na forum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Zgłaszaj je proszę.

 

Oj zgłaszam :)  A w opisanym przeze mnie przypadku nie było szansy na zgłoszenie, ponieważ w czasie kiedy czytałem temat, pierwszy post tego "goscia" był już pewnie w trakcie edycji bo po zakończeniu czytania, pojawiły się przekreślenia.

 

 

 

Gostek wyraźnie dopisał, ze to rozwiązanie tymczasowe

 

Tak, jego tymczasowe to 5 max 7 dni...  gdzie z reg. jak już czytałem o testach/robieniu  dla "beki" takie coś wysycha w ciągu 7 do 12 godzin w zależności od temp cpu, następnie pasta do zębów (większość obecnych na rynku a w szczeg. wybielające) uszkadza już po kilku godzinach miedź i cynk, bezpiecznie mogą się czuć tylko nikiel/chrom. Chociaż zawsze mogę powiedzieć że masz rację, przecież jest tu mega plus, mój cpu i chłodzenie będą miały świeży oddech sponsorowany przez Colgate Max Fresh.

 

 

 

 

Ale co tam, zamiast się uczyć lepiej pisać posty na forum, co sajmon?

 

Nie rozumiem. Zapędów na doktoraty nie mam, a pod obowiązki w pracy za specjalnie nie ma obecnie czego, czego i tak nie możesz wiedzieć. Wydaje Ci się że większość ludzi tutaj jest dziećmi jak Ty?

Twój post jest kolejnym przykładem na nieprzemyślaną wypowiedź, która wnosi tylko zamęt. Jeśli chcesz używać pasty rób to we własnym domowym zaciszu ale nie dziel się tą "wiedzą" i informacją publicznie na tym forum, chyba że za taką pomoc zdeklarujesz się pokryć ewentualne szkody.

ps: średnia ok 2-3 postów na dzień, to naprawdę takie pisanie na forum..

 

[Edit]

 

 

 

Gość o którym mowa od razu po tym występie (na długo przed początkiem tego tematu) wylądował z banem.

 

A nawet sprawdzałem jego profil :co: i nie zauważyłem ani "blokady" ani warnów, hmm. No nic, może rzeczywiście przed 30 urodzinami człowiek zaczyna ślepnąć :lol:

 

zamknę ten temat.

Proszę :) Czyń honory ^^

 

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites
lekko mówiąc (nawet z góry przeproszę jeśli ktoś uzna to za zbyt obraźliwe) niedorozwinięty ewenement , jeszcze posiada konto na tym forum?

 

Sprawdź daty i godziny edycji postów, wszystkie kreśliłem w przedziale kilku minut.

Postanowiłem nie usuwać kontrowersyjnej zawartości, ponieważ chciałem, żeby osoby czytające to przed edycją wiedziały, że jest ewidentną bzdurą co ten koleś wypisuje. A dlaczego nie został wyrzucony z forum? Ponieważ miałem nadzieję, że gość się opamięta i przestanie wypisywać bzdury, nie możemy banować wszystkich jak leci, doprowadziłoby to do upadku forum. Trzymamy dość wyskoki poziom porad, wszystkie gnidy ewidentnie i nieustannie łamiące regulamin są usuwane z perm-banem ale dajemy też szanse na poprawę i korzystanie z forum.

Wspomniałeś o giełdzie. Tam panuje wyjątkowa dyscyplina w celu wyeliminowania wszelkich oszustw. Jest to jeden z najczęściej odwiedzanych działów na forum, ludzie chcę tam bezpiecznie kupować towar od innych użytkowników, więc i regulamin tego działu jest napisany bardzo precyzyjnie a jego wytyczne są egzekwowane z całą surowością przez Moderatorów.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

A nawet sprawdzałem jego profil

 

Możesz nie widzieć ostrzeżeń innych użytkowników.

 

 

ale "wędruje" po forum, po działach czytując całą masę tematów i naprawdę coraz więcej ludzi wali takimi radami
 

 

Oj zgłaszam
 
 

I o to tylko proszę. Sam widzisz że reszta Twojej wypowiedzi to już odpowiedzi na zaczepki ze strony ludzi których tu sprowokowałeś do siania spamu. I gdyby nie fakt że ten temat zamykam za chwilę przerodziłoby się to w regularną kłótnię. Dlatego też takie uwagi wyraźnie prosimy zgłaszać bezpośrednio do moderatorów żeby można było o tym konstruktywnie porozmawiać a nie dać się zbić z tropu przez falę osób zbolałych po warnach. Świata z głupoty nie zbawimy ale jeśli chodzi o trzymanie poziomu na forum to staramy się jak możemy. Zgłaszając ewidentne głupoty na które natrafiasz bardzo nam w tym pomagasz  

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...