Skocz do zawartości

Smartphone za 1000zł do gier


Recommended Posts

Witam 

  • mój budżet :1000zł max 
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : nie ma znaczenia
  • nówka czy używka : tylko nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : bez znaczenia ale nie mniejszy niż 4 cale i najlepiej nie większy niż 5 
  • preferowany system mobilny : tylko android
  • do czego będę używać urządzenia :gry praktycznie tylko, czasami sms i rozmowy, ale to wiadomo
  • moje najważniejsze wymagania :telefon musi wytrzymać cały dzień intensywnego użytkowania więc pojemna bateria. Gabarytowo też nie może być zbyt duży, definitywnie WP odpada. Przydały by się dobre kąty widzenia.
  • Moje propozycje to Sony SP i LG G
Edytowane przez untited898
Link to post
Share on other sites

Wybacz że zejdę lekko z tematu, ale nie myślałeś o smartfon + PS Vita lub 3DS?

100x lepsze wrażenia aniżeli gra na smartfonach.

 

Jeśli jednak musisz już popełnić smartfona do gier to Xperia SP jest OK.

 

PS. Nie chcesz tego widzę, ale i tak wspomnę. W Windows Phone 8 masz Samsung Ativ S lub Nokia Lumia 820.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że ArioX ma rację - PS Vita będzie wygodniejsze, a gry pomimo że znacznie droższe to lepiej dopracowane. Ewentualnie PSP, dużo większy wybór gier w niższych cenach. Do tego zwykły telefon.

 

Drobna uwaga - PS Vita w wbudowanym modemem 3G (~700 zł) możesz dzwonić (Skype), pisać SMS'y i pisać/odbierać/zarządzać swoją pocztą elektroniczną. Niedawno wyszło druga rewizja PS Vita, która ma lepszy czas pracy na baterii (niektóre recenzje mówią, że znacznie lepszy), jest lżejsza i cieńsza.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Często telefonu z Azji sąto refuby, czyli naprawione modele sprzedawane jako nowe. Lepiej brać normalnego LG G.

 

Swoją drogą, PS Vita ma normalną przeglądarkę internetową i GPS, więc w sumie PS Vita może zrobić prawie wszystko co telefon (jedyne co to by to trochę dziwnie wyglądało).

Link to post
Share on other sites

Wszyscy piszą LG Samsungi a są smartphone mniej znane a lepsze proszę bardzo telefony moim zdaniem bardzo dobre: ZTE nubia z5, ZOPO c2, ZOPO ZP780 a jeżeli dołożysz jeszcze z 300zł to możesz kupić telefon przy którym inne się chowają ZOPO ZP998

a czemu jest taki wyjątkowy? ;d

-2GB ramu 32GB rom

-8x1.7GHz

-aparat 14mpx (tył)

-aparat 5mpx (przód)

-bateria 2400mAh

Zaraz ktoś napiszę że wyjechałem z chińskim syfem co padnie po tygodniu ale to jest stereotyp że chiny robi szajs chodź jeżeli sie kupić telefon typu scifon za 100zł to nie ma co się dziwić że telefon to kupa plastiku i tyle.

Pozdrawiam mam nadzieję że pomogłem. :)

Edytowane przez maro7854
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie Swift G,ze względu na świetny ekran,32gb wbudowanej pamięci,oraz potężną specyfikacje,o ile znajdziesz w tej cenie odpowiedni egzemplarz z pełną gwarancją producenta,wysyłka z Chin to jednak mało pewny zakup,oraz brak gwarancji w Polsce.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zależy jakich gier? Bo np GTA V pójdzie tylko na tych najmocniejszych smartfonach. Sama posiadam Sony Xperia z Ultra (trochę duży ale muszę się z tym pogodzić) i powiem Ci, że nie wszystko na nim pójdzie. Skoro to ma być na Androida to wejdź na

yourapps.info/gry-na-androida

i powiedz nam w jakie gry najczęściej grasz....

Mi w zasadzie wystarcza 4 gry: Jurassic Park, Plague Inc. cut the rope oraz strzelanka Robocop :P Wiem wiem... Zaraz powiecie blondynce nie przystoi grać w ociekające testosteronem Robocopa - ale mam to w nosie :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tu nie chodzi o to że mam kopiować co chcę bo bym nie zakładał tematu. Po prostu chce telefon który będzie na dzień dzisiejszy najlepszy do gier i nie będę się rozczulał co działa płynnie a co nie bo nie zawsze w grach chodzi o grafikę i zawsze mogę pograć w coś innego, jednak dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Zależy jakich gier? Bo np GTA V pójdzie tylko na tych najmocniejszych smartfonach. Sama posiadam Sony Xperia z Ultra (trochę duży ale muszę się z tym pogodzić) i powiem Ci, że nie wszystko na nim pójdzie. Skoro to ma być na Androida to wejdź na

yourapps.info/gry-na-androida

i powiedz nam w jakie gry najczęściej grasz....

Mi w zasadzie wystarcza 4 gry: Jurassic Park, Plague Inc. cut the rope oraz strzelanka Robocop :P Wiem wiem... Zaraz powiecie blondynce nie przystoi grać w ociekające testosteronem Robocopa - ale mam to w nosie :P

GTA V na telefony?  :roll:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Sprawdzone w praktyce ;) Gdy intensywnie się go użytkuję (150 smsów, internet, jakieś gierki) to wytrzymuję ~10-12 godz. Tylko grając ten czas pewnie, by jeszcze spadł, a do tego właśnie chce używać telefonu autor tematu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...