Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jak postawić system na nowo?

windows vista 32 64 bit home basic

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wdwdr

wdwdr
  • Amator

• 44 postów

Napisano 22 luty 2014 - 16:03

Witam, chciałbym przywrócić wszystkie domyślne ustawienia Windowsa (Vista 32'bit). Jak to zrobić? Chcę aby usunęło mi cały śmietnik i został sam Win. Tak jakbym pierwszy raz uruchamiał komputer.

Posiadam 2 płytki: Win Vista, dodatek SP1 oraz Win Vista Home Basic centum odzyswiania sys.

• 0

#2 genisuken

genisuken
  • Zapaleniec

• 1087 postów
  • Miejscowość:Gdynia

Napisano 22 luty 2014 - 16:47

Wkładasz płytkę do napedu (ta pierwsza), uruchamiasz ponownie komputer, wchodzisz do BIOS-u i ustawiasz, żeby system startował z płytki, potem formatujesz dysk i instalka leci dalej. Podczas instalacji  będziesz musił wprowadzić klucz produktu.

Tutaj masz przykładowy filmik: https://www.youtube....h?v=zQozB4g2vtc Po reinstalacji systemu trzeba zainstalować sterownik, jakby co.

Użytkownik genisuken edytował ten post 22 luty 2014 - 16:49

• 0

#3 wdwdr

wdwdr
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 22 luty 2014 - 17:09

Ustawiłem w BIOSie, żeby uruchamiało się z płytki (było jako CDrom). Zatwierdziłem.

Komputer uruchomił mi się normalnie! Niby podczas uruchamiania  było: botowanie CD.

Co mam zrobić aby uruchomił mi się z płytki tak jak napisałeś????

• 0

#4 Begawit

Begawit
  • Bywalec

• 94 postów
  • Miejscowość:Po prostu Śląsk :)

Napisano 22 luty 2014 - 17:45

Możesz wsadzić płytkę i uruchomić go z poziomu systemu czyli otworzyć nośnik dysków

• 0

#5 menczyciel

menczyciel
  • Amator

• 44 postów
  • Miejscowość:strzegów

Napisano 22 luty 2014 - 17:54

jak włączasz kompa powinno pisać boot cd rom to naćśnij dowolny klawisz na klawiaturze i powinno zadziałać

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows, vista, 32, 64, bit, home basic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych