Skocz do zawartości

Jaka podkładka pod mysz?


Recommended Posts

tak, mam ją


ps. szkoda mi czasu na pisanie recenzji tego bubla, ale jak kiedyś się zmuszę to uwierz mi, że nie będzie pozytywna ;)  Do tego ta podpórka pod nadgarstek może więcej szkód spowodować niż pożytku bo jest za wysoka i ręka leży bardzo nie naturalnie. Zresztą jak ktoś ma problemy z cieśnią nadgarstka to powinien grać palm gripem, na myszce typu qpad 5k/ mionix naos, aby nie wykonywać ruchów nadgarstkiem i nie ściskać za bardzo dłoni, bo to prowadzi do nadmiernego zdrętwienia ;). Sam miałem ten problem, bardzo często odczuwałem drętwienie i musiałem się właśnie na palma przestawić i ruchy starać się więcej całą ręką, a nie samym nadgarstkiem wykonywać i odejść od chwytu takiego pół szpon/finger i teraz nie mam już tych problemów ;)

Edytowane przez ezzio
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pod DeathAddera większość podkładek będzie dobrych z tego względu, ze ta myszka ma sensor na podczerwień. Z mojej strony polecałbym Goliathusa Speed (stare są na alledrogo w okolicach 75, z przesyłką wyjdzie więcej ale podkładka jest dość dobra) bądź jakiegoś Zowie G-TF. Te podkładki są droższe ale wydaje mi się, że warto jest zainwestować nawet te większe pieniądze w nie. Ode mnie mogę powiedzieć abyś unikał Goliathusów Control (posiadam 1 generację i nie nadaje się do fpsow ale wykonana dość dobrze) oraz SteelSeriesów QCK+ (na moim QCK+ Fnatic myszka Xai przestała poprawnie działać). Jeśli oferowane podkładki będą dla Ciebie za małe to pozostaje albo Qpad albo czekać aż Zowie wyda coś nowego :)

Link to post
Share on other sites

Czytam i śmieje się do monitora jak ludzie polecają ścierwo nie podkładki bądź coś co jest nowe a nawet tego w dłoniach nie trzymali. Sphex jest mega cieniutka jak masz nierówne podłoże to będziesz miał problemy z działaniem.

Link to post
Share on other sites

Czytam i śmieje się do monitora jak ludzie polecają ścierwo nie podkładki bądź coś co jest nowe a nawet tego w dłoniach nie trzymali. Sphex jest mega cieniutka jak masz nierówne podłoże to będziesz miał problemy z działaniem.

Według mnie ktoś specjalnie założył konto, żeby wypromować swój produkt.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

witam, od paru dni posiadam genesis gx78 i powiem ze super myszka lecz ślizgacze teflonowe ida daleko do d... , przeskakuje kursor przy malym ruchu i ciezko se ja prowadzi , myśle nad http://allegro.pl/podkladka-steelseries-4hd-plastik-gaming-fv-hit-i4763487632.htmlbo sam posiadam atecha x7gaming ale to gumowy , lecz chyba plastik bedzie najlepszy pod teflonowe scierwo

Link to post
Share on other sites

Zowie G-tf dorwiesz za ok 100 zł, a mniejszą - P-tf za ok 80. Może trochę nagina budżet, ale to raczej podkładka na wiele lat jak nie dłużej ;)

Podkładka hybrydowa łącząca przyjemny charakter szmacianki i jakość podkładek twardych. Bardzo dobrze trzyma się podłoża. Niestety nie mam porównania z innymi podkładkami z tej półki cenowej, ale jest znaczna różnica między budżetowymi (jeśli to jest jakiekolwiek porównanie) ;) Używam od ponad roku i nie widać żadnej oznaki zniszczenia. Używam na niej laserówki Logitech G700, więc optyk tym bardziej będzie ładnie po niej chodził.

Link do testu

 

//A niech to... nie zauważyłem... Piękne górnictwo...

Edytowane przez KIciulek
Link to post
Share on other sites

''Bardzo dobrze trzyma się podłoża.''

Zależy od powierzchni.

 

No i nie da się całkowicie wyprostować.

 

W moim przypadku cała się prostowała. Znowu zależne to jest od podłoża. Także u mnie jak się przykleiła, to ciężko było odkleić.

Link to post
Share on other sites

U mnie to samo, wyglądała na pozawijaną, ale od razu się cała przykleiła ;)

Strzelam że głównie powodem zawijania jest to, że pod spodem jest ta czarna guma, a pudełko od GT-F speeda to zwykła rolka, i jak jest zwinięta, to ta guma pewnie leży tam od groma i trochę czasu i później taki efekt, materiał się łatwiej prostuje, a guma, jak guma :]

Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Odświeża temat co sadzicie o podkladce https://m.oleole.pl/podkladki-pod-mysz/corsair-mm300-small.bhtml

 

Podkładka do gier FPS i innych. Sesor laserowy ustawiony 3300dpi.

I zastanawiam sie czy rozmiar S czy może M.

Do tej pory miałem rozmiar S i jakoś mi nie przeszkadzał i nie wiem czy jest sens kupowania większej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...