Skocz do zawartości

Recommended Posts

MSI GTX 750 Gaming

GTX 750 Ti

gtx 660

Szukam karty tak do około 600 zł. 

Którą z tych polecacie? 

Aktualnie posiadam 

 Zasilacz Chieftec GPS-500AB-A 

AMD fx-6300 
Asrock 970 pro 3 2.0
Kingston Hyper X black 1600 1x 4 gb (bd drugie 4 gb ale narazie pod lola wystarczy)
3 dodatkowe wentylatorki
dysk 500 Samsunga
Gtx 560

 

 

Na kracie będe grał głownie w lola, ale chciałbym też w jakies nowsze gierki pograc. AC4 czy wiedzmin 2

 

Co polecacie?

Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

wedlug mnie nie ma sensu przesiadac sie z GTX 560 na 750 czy 650 ti bo roznica bedzie dosyc niewielka. Przesiadka na gtx 660 tez taki sobie pomysl.

Wedlug mnie powinienes celowac przynajmniej w R9 270/x lub GTX 760/670

Link to post
Share on other sites

660 byłaby najlepszym wyborem... bo te nowe radki R7 265... czy R9 270.. to tylko w 3d markach są do przodu.. a w grach są słabsze.. Póki co jak kupiłem 660 to narazie żadna gra mi go jeszcze nie pokonała :) śmiało mogę go polecić :) a teraz to nawet nowego za 650 złotych można kupić :) nie pchaj się w te kotlety od AMD... nie warto...

Link to post
Share on other sites
wedlug mnie nie ma sensu przesiadac sie z GTX 560 na 750 czy 650 ti bo roznica bedzie dosyc niewielka. Przesiadka na gtx 660 tez taki sobie pomysl. Wedlug mnie powinienes celowac przynajmniej w R9 270/x lub GTX 760/670

przepraszam i nie pomyśl sobie że się Ciebie czepiam dziś ale twierdzisz że średnim pomysłem jest przesiadka na GTX 660 po czym polecasz przeprowadzkę do R270/X R 270 i X to tyle co 7870 i 7870 OC więc karty dostające nieraz wciory od GTX- a 660, także te karty stoją na tym samym poziomie, więc jak polecasz radka 270 to i 660 automatycznie

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

660 byłaby najlepszym wyborem... bo te nowe radki R7 265... czy R9 270.. to tylko w 3d markach są do przodu.. a w grach są słabsze.. Póki co jak kupiłem 660 to narazie żadna gra mi go jeszcze nie pokonała :) śmiało mogę go polecić :) a teraz to nawet nowego za 650 złotych można kupić :) nie pchaj się w te kotlety od AMD... nie warto...

Chyba sam się pokonałeś bzdurami jakie piszesz :D

Link to post
Share on other sites

fakt nazwanie kotletem jednojajowej grafy na nowoczesnym niereferencyjnym coolerze to czysty niebyt umysłowy, zresztą pierdziele hahahaha to forum to kapitalna rzecz pod warunkiem że w tonie speca nie wypowiadają się wariaci, a co do kotletów od AMD to polecam stestować sobie 4870 2x, chłopie chcialbyś to mieć jak było nowością

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

przepraszam i nie pomyśl sobie że się Ciebie czepiam dziś ale twierdzisz że średnim pomysłem jest przesiadka na GTX 660 po czym polecasz przeprowadzkę do R270/X R 270 i X to tyle co 7870 i 7870 OC więc karty dostające nieraz wciory od GTX- a 660, także te karty stoją na tym samym poziomie, więc jak polecasz radka 270 to i 660 automatycznie

hej, uwazam ze przesiadka na gtx 660 (chodzi mi o nowa karte) jest "takim sobie" (nie zlym tylko wedlug mnie sa lepsze alternatywy) pomyslem, poniewaz ta karta jest jednak troche slabsza od R9 270x (tak jak r9 270x jest slabszy troche od gtx 760) i jest to juz stara technologia. Oczywiscie r9 270/x to to samo co 7870 jednakze do tych kart jest/ bedzie mantle i bedzie to rozwijane, podczas gdy Nvidia raczej juz mysli o Maxwellu i wydaje mi sie ze jezeli wyjda jakies "bajery" od zielonych to nie beda one kompatybilne z seria 600/700.

Jebynym minusem sa ceny nowych r9 270x - karty ktore miesiac temu w sklepach byly za 720 zl teraz sa za ponad 800...

osobiscie kupielm r9 270x za 700 zl i jestem bardzo zadowolony (przesiadka z 5850) jednakze za 800 to juz bym gtx 760 bral

Link to post
Share on other sites

Mantle już okazało się pomocne przy słabszym CPU ale samej mocy GPU jakoś nie dodaje, fajne dla posiadaczy właśnie procków AMD, natomiast nie będzie to raczej standardem i wiele gier po prostu nie skorzysta z mantle, więc wypada jednak rozsądnie do tej technologii podchodzić

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Choćby nie wiem co to i tak r9 270 jest mocniejsza nawet nie patrząc na mantle.

nieco, aczkolwiek zależnie od gry, np w takim crysisie 3 to GTX 660 górą to wiesz zresztą różnice nie są kolosalne nawet jeśli na korzyść 270tki sam miałem brać GTX 660 ale wziąłem 7870 OC bo był w lepszej cenie i tylko tym się kierowałem bo którejkolwiek bym nie miał to bym się cieszył tak samo

Link to post
Share on other sites

A tą r9 270 można jeszcze podkręcić oficjalnie do 1050Mhz :)

 

/Oficjalny potencjał OC. No tego jeszcze nie grali  :rotfl: .

Edytowane przez R-Koniu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...