Skocz do zawartości

[S] i5 4670K


Recommended Posts

Za 730 chodzi Nowka z 36miesieczna gwarancją. Niewiem kto wymyślił Ci te cenę.

 

//autor ma prawo ustalić cenę wg samego siebie, dodatkowo cena którą podał jest dobra, jeżeli masz jakieś podejrzenia co do naciągania bądź wprowadzani w błąd przez jakiegokolwiek Autora tematu w dziale Giełda - użyj przycisku ZGŁOŚ

 

http://allegro.pl/podzespoly-bazowe-procesory-4227?order=p&string=4670k&bmatch=seng-v6

 

//nie rób zbędnego zamętu i nie mieszaj w głowie 

Edytowane przez kajitsu.
Link to post
Share on other sites

UP

Znajdź mi 4670K za 730 zł, a kupię cały karton.

 

hm... nie chcę być złośliwy, ale z gwarancjami 30dniowymi znajdziesz za granicą:) Co innego w PL. dokładasz 140zł i masz w pełnej gwarancji.

 

Kwestia co kto chce. Jeden chce dłuższą gware, drugi chce zaoszczędzić max. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Skusiłem się na jeden procesor, wysyłka za pobraniem.

Szczegóły uzgodniliśmy przez PW.

 

 

 

Odebrałem paczkę z procesorem. Dla zainteresowanych:

 

  • Kontakt: 5/5 (odpowiedź na PW w kilka minut).
  • Wysyłka: 5/5 (termin zgodny z ustaleniami, otrzymałem potwierdzenie nadania / numer trackingowy w formie zdjęcia etykiety adresowej).
  • Zgodność z opisem: 5/5 (nienaruszone pudełko, pozytywna weryfikacja na stronie Intel)
Edytowane przez Minnetou
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem procka wraz płytą od "korniszona" jakiś miesiąc temu i wszystko jest w najlepszym porządku, części były fabrycznie zapakowane a na stronie producentów normalnie przechodzi proces rejestracji, jedynie mogę polecić;)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem procka wraz płytą od "korniszona" jakiś miesiąc temu i wszystko jest w najlepszym porządku, części były fabrycznie zapakowane a na stronie producentów normalnie przechodzi proces rejestracji, jedynie mogę polecić ;)

 

 

Sorry za offtop, ale jeżeli przechodzi proces rejestracji to wtedy gwarancja producenta 'zaczyna' działać? :)

Link to post
Share on other sites

 

 

Sorry za offtop, ale jeżeli przechodzi proces rejestracji to wtedy gwarancja producenta 'zaczyna' działać?

nie wiem jak to dokładnie działa ale znalazłem więc wpisałem numer procka i wyszło coś takiego:

Here are the results from your query

Product:BOXED INTEL® CORE™ I5-4670K PROCESSOR (6M CACHE, UP TO 3.80 GHZ) FC-LGA12C
FPO Number : L352b435
 

Estimated Warranty Expiration*: Jul 22,2017 

 

Czy to oznacza że gw producenta działa bez dowodu zakupu tego nie wiem, mam nadzieję że się o tym nie będę musiał przekonywać

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...