Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Szukam używanego telefonu do 200zł. A dokładnie chodzi mi o drugi telefon bo posiadam teraz Motorolę Defy, gdzie bateria trzyma zaledwie 1-1,5 dnia i to jest takie wkurzające.... . Telefon drugi będzie jedynie potrzebny mi do smsowania dzwonienia a także sporadycznego słuchania muzyki, oczywiście szukam telefonu z pojemną baterią, która powinna trzymać dla mnie minimum 3 dni użytkowania. Rozglądałem się za Motorolą V3, V8, E8 oraz Nokią Asha 206. Plusem Noki jest bateria, ale z tego co mi wiadomo jest to nie ma usb i nie wiem wtedy jak przesłać utwory na telefon, przy motoroli e8 jest dobry otwarzacz muzyki, ale po przeczytaniu informacji telefonu on może pomieścić karte SD tylko do 4 GB gdzie chciałbym już przenieść z Mojej Defy np do tego nowego telefonu kartę 8 GB i czy wtedy e8 nie wczyta jej wgl ? Prosiłbym o pomoc albo o sugestie w wyborze telefonu. Pozdrawiam ;)

 

 

 

@ Jeszcze na oku mam Nokię 5630 XM

Edytowane przez maxi94
Link to post
Share on other sites

Nokia 206 jest całkiem fajna - Motorla V3 - czyli "klapka" były ulubionymi mojej Mamy i Siostry - mają bardzo małe baterie i krótki czas pracy. Nokia 113 która obecnie ma Mama - ma slot na 32GB kartę pamieci, nie ma niestety USB - rozwiązaniem może być tani czytnik Micro SD w postaci "wtyczki" USB.

Link to post
Share on other sites

Obsługuje 16GB karty pamieci, ma całkiem fajną jakość dźwięku. Jest to dość stary telefon, ale może być.

 

Proponuję Ci rozwazyć : Samsung'a Solid'a B2710 lub nowsza wersję Solid C3350 - oba bardzo długo pracują, mamy ich sporo w firmie, po za tym Solida C3350 ma mój Tato, a wczesniej miał B2710 - rozmawiając i okazjonalnie SMS'ując ładuje go co dwa tygodnie :)

 

Mają slot na kartę pamięci i oba obsługuja do 16 GB micro SDHC - wada jest brak gniazdka Jack - trzeba za pare groszy kupić przejściówkę z micro USB na Jack 3.5 mm - ale sa powszechne i kosztujące grosze.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem Nokię 5630 XM, myśle że to dobry zakup, czekam na przesyłkę i prześlę opinię ;)


Bardzo fajny telefon, aczkolwiek przez 2 dni denerwowałem się bo nie wiedziałem jak zhackować symbiana bo pierwszy raz na oczy go mam to akurat udało mi się, i jestem zadowolony. Polecam telefonik ;) . Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...