Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wymiana Superlux HD-681

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BattleCrit

BattleCrit
  • Nałogowiec

• 1548 postów

Napisano 18 luty 2014 - 22:18

Witam chciałbym nabyć nowe słuchawki z zastosowaniem do muzyki i gier

Co do wymagań to lubię dobry bass w muzyce ,mikrofon nie jest obowiązkowy posiadam Zalman MIC, wersja zamknięta. Moja karta muzyczna to Audiotrak Prodigy HD2 Advance

Budżet jaki przewiduję to 350 +/-

Użytkownik desmon edytował ten post 18 luty 2014 - 22:26

• 0

desmon=BattleCrit

Spoiler

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7609 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 18 luty 2014 - 23:02

Takstary Pro80 - aktuanie ok.300pln, jeszcze niedawno sporo ponad.

• 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 BattleCrit

BattleCrit
  • Autor tematu
  • Nałogowiec

• 1548 postów

Napisano 18 luty 2014 - 23:20

Nie znam się za bardzo na słuchawkach i nie znam tej firmy Może coś z AKG lub SENNHEISER

• 0

desmon=BattleCrit

Spoiler

#4 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7609 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 19 luty 2014 - 10:21

Z AKG i Seheiserem z dobrym basem do 300pln to może ktoś inny pomoże.

Co do Takstara to jest o nim sporo na sieci, wiele osób na forum mp3store poleca te słuchawki. Recenzję znajdziesz tutaj: http://zakupek.pl/te...takstar-pro-80/

• 1

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#5 BattleCrit

BattleCrit
  • Autor tematu
  • Nałogowiec

• 1548 postów

Napisano 19 luty 2014 - 10:43

Przeczytałem recenzje i są to bardzo interesujące słuchawki, na razie nr 1 może ktoś jeszcze coś innego 

• 0

desmon=BattleCrit

Spoiler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych