Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wiem o co chodzi - dzisiaj jak wchodzę na komputer włącza się i widzę Avast "Osłona www avast! zablokowała niebezpieczną stronę lub plik

Myślę sobie że to nic (Czasami mi tak wyskakuje) , ale po 5 sekundach znowu błąd tylko z innym plikiem i tak cały czas co 5 sekund mam nowy błąd i w czasie zakładania tu konta i pisania tego tematu Avast wysłał mi 27 błędów

 

Wczoraj grałem tylko w CS'a i Paydaya 2 na Steamie

Było wszystko dobrze

 

Dokładne dane zainfekowanych plików/stron:

 

Obiekt:http://download.newnext.me/spark.bin?rnd=???????????

Zarażenie: URL:Mal

Proces: C:\ WINDOWS\system32\rundll32.exe

 

W miejscu "?" są jakieś liczby (W każdym błędzie się one różnią)

 

Proszę o pomoc, z góry Dziękuję

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem, to nie Steama dotyczy problem. Prawdopodobnie ściągnąłes sobie jakiegoś syfa na PC, przeztorrenta albo jakąś stronę WWW. Przeskanuj Avastem dysk z oppcją "Dokładne". Potem wymus na nim kwarantannę plików, choć to może spowodowac problemy (jeśli zarażone są plikii *.exe albo *.dll) /

Link to post
Share on other sites

Wywal avasta bo on już sam w sobie jest problemem.

 

Ja używam już długi czas AVG free i do domu jest bardzo dobry. Instaluję go również dziewczynie na komputerze teraz na kolejnym i ZERO problemów.

 

Kiedyś też używałem "antywirusa" zwanego avast - szybko usunąłem i jest w porządku. 

Link to post
Share on other sites

AVG tak samo jak Avast, MSE, czy ESET - każdy widzi "swoją" pulę wirusów, pojedynczo są skuteczne do pewnego momentu, razem byłyby naprawdę dobre tyle że nie powinny być wspólnie na jednym systemie - dlatego do autora kieruję sugestię - skorzystaj z programu który Ci poleciłem w poście wyżej w pierwszej kolejności a potem jak problem zniknie baw się antywirusami do woli...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...