Skocz do zawartości

Quiz dla graczy +18 (5-6.06.2010)


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Spokojnie, za 2h18m problem się zakończy :rudolph:

 

 

No nie mów! Prosta sprawa. Ja widzę gierkę pierwszy raz na oczy i po 2min na okularniku znalazłem rozwiązanie.

Ciekawe o co konkretnie zapytales okularnika? O gołą babkę pod prysznicem? :P

Po 24 dam na to odpowiedź, bo będzie pomoc jak diabli dla innych.

Link to post
Share on other sites

@kowdipapo

Te rzecznik do spraw konkursów nie stresuj się bo Ci żyłka pęknie :P:rudolph:

Po prostu nie lubie jak ktos jest na tyle glupi ze w komentarzach do konkursu nie looknie wczesniej czy ktos problem zauwazyl i pierdzielnie kolenjego takiego samego posta.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Mi się wydaje, że pomimo usunięcia filmiku i tak konkurs się udał. Oddanych jest 248 głosów. Czyli nie odstaje to od średniej. Więc kto zagłosował, to zagłosował, a Ci którym się nie udało poczekają spokojnie do następnego konkursu. Ale niech z góry się wypowiedzą.

Link to post
Share on other sites

Przykro nam bardzo, ale Youtube zablokował nasz materiał. Konkurs rozwiążemy na podstawie wyników nadesłanych do końca trwania quizu. Poprawne odpowiedzi dotarły nawet po zablokowaniu filmu. :)

 

Wczoraj niestety nie miałem możliwości zareagowania na problem - mój dostawca internetu postanowił odciąć mnie od Sieci. Problemy techniczne. ;)

 

Cytując Youtube:

W większości przypadków nagość jest niedozwolona w YouTube, zwłaszcza w kontekście seksualnym. Nie są akceptowane również prowokacyjne filmy wideo z podtekstem seksualnym. Istnieją wyjątki dla pewnych materiałów edukacyjnych, dokumentalnych i naukowych, ale tylko wówczas, gdy jest to jedyny cel takiego filmu i nie zawiera on nieuzasadnionych odwołań seksualnych.

Twoje konto otrzymało jedno ostrzeżenie związane z naruszeniem zasad Wytyczne dla społeczności, wygaśnie ono za 6 miesięcy. Kolejne naruszenia mogą skutkować tymczasowym wyłączeniem możliwości publikowania nowej zawartości w YouTube i/lub zamknięciem konta.

:P
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

To ja mogę wreszcie Kowdiemu odpowiedzieć, co wpisałem w okularnika. Otóż "shower in computer games" i przewijałem po obrazkach, aż natrafiłem na coś podobnego.

 

Zastanawiam się, czy jakby założyć nowe konto z innego IP do następnej zagadki, to czy zwiększyłbym możliwość wylosowania :P;)

Link to post
Share on other sites

zapewne zostaniesz wytropiony albo zlinczowany przez społeczność BMK, a Redakcja potępiona za wybieranie na wygranego usera niezasłużonego (mimo faktu, że jest to chyba losowanie)

pozdrawiam

 

P.S.

użyłem chyba za mocnych słów, ale przynajmniej oddałem sens wypowiedzi

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Tak, żartuję oczywiście. Jak bym mógł potem pokazać się na forum. Tylko ostatnio wygrane idą do "jednopostowców" i to trochę daje do myślenia (sądzę, że nie tylko mi).

Link to post
Share on other sites

a Redakcja potępiona za wybieranie na wygranego usera niezasłużonego (mimo faktu, że jest to chyba losowanie)

Jestem użytkowniczką serwisu od niedawna i mam takie pytanie - na czym polega to "zasłużenie się" serwisowi?

W regulaminie konkursów (tak biorę udział, bo każdy może) ani słowa nie ma o jakimś zasłużeniu, ani tym bardziej o warunkach (a wszystkie wymienione spełniam) typu "ilość postów na forum", "ilość napisanych artów" itp.

chyba, że mówicie o tzw. dotacjach - ok, to jeszcze jakoś zdzierżę (bo "w końcu płacę, to wymagam"), ale taka niepisana "umowa"...

po prostu tego nie kumam, redakcja wybiera zwycięzcę na podstawie dobrej odpowiedzi i aktywności w postaci postów/artów :P

to dlaczego tego nie ma w regulaminie konkursów oO

 

to trochę jakby nie w porządku wobec osób, które z jakiegoś względu nie chcą się udzielać w ten sposób -_-

Link to post
Share on other sites

Ludzie, ale konkursy są po to, by zachęcić wiecej osob do wbijania i odwiedzania serwisu, a nie po to by starzy wyjadacze co tydzien nowa gierke wygrywali...

Gdyby tylko starzy wyjadacze wygrywali to w tych konkursach braloby udzial duuuuzo mniej osob, przez co byloby mniej odslon serwisu, mniejsza reklama dla serwisu itd...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...