Skocz do zawartości

Komputer za około 2000 złotych wiecej w opisie


Recommended Posts

Jeszcze jedno pytanie czy zasilacz 450 W nie bedzie za slaby ? Czy komputerowi przez to moze nie brakowac mocy bo jesli tak to chyba lepiej brac 550 W ale ja sie nie znam pytam o Wasze spostrzezenia . Czyli takie zestaw najlepiej polecacie jak ten i tylko dolożyć do niego potem 4 GB kolejne ? http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=59671 . Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moje ostatnie pytanie typowo pogladowe co jest lepsze 8 GB ramu ale slabsza karta graficzna troche czy 4 GB ramu ale lepsza karta graficzna . Szczerze powiedziawszy duzo raczej nie grywam na komupterze chociaz czasem sie zdaza :) ewnetualnie w przylszosci to moze zagram w gry typu Watch Dogs itp i wazne zeby na tym kompie odpalil ta gre w w miare dobrej jakosci :)

Edytowane przez Ares10000
Link to post
Share on other sites

 

 

Czy jest jakaś karta w granicach 500 zł która zaoferuje mi podobną moc do R9 270 ?

Używany GTX660, ewentualnie słabszy 7850. 


 

 

Oraz czy zmiana procesora z I5-4440 na I3-4340 spowoduje duzy spadek mocy komputeru ?

Zależy w czym.

Link to post
Share on other sites

Ale no wlasnie chciałem się zmieścić w granicach 500 zl za grafe a ten sugerowany przez Was XFX kosztuje 580 zl także prosiłbym plus minus 500 zl o grafikę z tych co patrzyłem to w tej granicy mam do wyboru albo GTX 750 TI 1 GB 128bit albo R7 260X 2 GB 128bit takze ewentualnie jesli macie jakies inne propozycje w tej cenie to prosilbym o podanie i jesi o moje granie na komputerze to nie bede gral na w Full HD takze poziom grafiki Ultra czy High i 30 klatek to napewno uzykam nawet na tych kartach ? Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Moze w innych grach jest inna roznica po za tym jak na moje wymagania full HD max grafia i 45 klatek to swiat i ludzie :)a cena w grafikach rozni się o 100 zl wiec co na pewno roznica miedzy 7850 a R7 260X musi być jakas na korzyść 7850


Zaproponowaliscie mi plyte Asrock H81M a slyszlaem ze podobno plyty gigabyte sa lepsze zaproponowalibyście cos zamiennego w podobnej cenie i tez dobrego ? :)

Link to post
Share on other sites

Ok w takim razie już chyba kompletny mam komputer nie pozostaje nic innego jak złożyć i czekać :)


Witam jeszcze jedno pytanie odnośnie ramu czy mogę włożyć zamiast Goodram 8 GB 1333 CL9 np. inna kość ramu 8 GB ale 1600 i CL10 czy musze koniecznie CL9 brać pod mój komputer ?

Link to post
Share on other sites

CL9 - mniejsze opóźnienia = lepiej ;) swoją drogą zamiast tych Goodramów poszedłbym w kierunku Crucial'i Ballistix 2x4gb 1600mhz. Pamięci szybkie, bezawaryjne i ciszące się dużą popularnością w zestawach a także wśród ekspertów ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...