Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!
Poszukuje myszki i klawiatury dla gracza za około 200 zł. Nie jest to górna granica, ale jakoś mocno niechciałbym jej przekraczać.Co do sposobu trzymania myszki to jest Palm Grip , a podkładki nie mam bo jakoś nigdy niebyłem do tego przekonany.Dobrze by było jakby myszka byla bezprzewodowa, ale raczej w tej cenie nie znajdzie się nic dobrego.Klawiatura fajnie jak by miała niskie przyciski takie jak maja klawiatury w laptopach. Chciałbym żeby myszka była dobra bo często gram w Osu :).




 

Link to post
Share on other sites

Zaraz to zmienimy :D

 

200zł to budżet na wszystko?

Niestety tak.Moze byc do 240 jesli mi kolega kase odda :)

Zaraz to zmienimy :D

 

200zł to budżet na wszystko?

No niestety tylko 200 bedzie bo jeszcze koszty przesylki trzeba doliczyc, a narazie nie widze, zeby duzo gotowki przyszlo do mnie :(.

Link to post
Share on other sites

Oszczędź do 250 zł i kup : Zestaw Sharkoona-Drakonia (mysz i podkładka)+Skiller (klawiatura).

Wydaje mi się że to najlepszy zestaw w tej cenie.Mysz ma świetny czujnik Avago 9500,system regulacji wagi i świetny design ( jak dla mnie).Cały zestaw jest godny polecenia  :D Bez podkładki się nie gra tylko psuje gryzonia  :!:

Link to post
Share on other sites

Oszczędź do 250 zł i kup : Zestaw Sharkoona-Drakonia (mysz i podkładka)+Skiller (klawiatura).

Wydaje mi się że to najlepszy zestaw w tej cenie.Mysz ma świetny czujnik Avago 9500,system regulacji wagi i świetny design ( jak dla mnie).Cały zestaw jest godny polecenia  :D Bez podkładki się nie gra tylko psuje gryzonia  :!:

Może i bym się skusił, ale klawiatura ma wyskoki profil klawiszy, a ja lubię jak jest niski profil.

Skoro jesteś low sens to ile cm/360* robisz?

Około 7 cm.

Link to post
Share on other sites

To jest high sens :facepalm:

7cm to bardzo mało, ledwo co ruszasz myszką.

Low sens to powyżej 25cm.

Ok a ten tracer recon jakie ma wymiary?Bo na moj sposob trzymania(palm grip) powinna miec 13-14 cm.

To jest high sens :facepalm:

7cm to bardzo mało, ledwo co ruszasz myszką.

Low sens to powyżej 25cm.

Ok znalazlem wymiary myszki i dlugosc jej to 11 cm.A moj a4tech ma 12 i jest taki na styk.Nie byłoby jakiejś większej ?

Edytowane przez dominoxowy
Link to post
Share on other sites

 

 

Bez podkładki się nie gra tylko psuje gryzonia 

Rzeczywiście chyba źle to powiedziałem.Niektóre myszy bez podkładki zaczynają wariować,chociaż to jeszcze zależy jaka jest powierzchnia.Jak gra się bez podkładki to w niektórych przypadkach często trzeba wymieniać ślizgacze.

Ja używam rata 3 i nie wyobrażam sobie gry w cokolwiek bez podkładki,chociaż może to dlatego że w niektórych miejscach moje biurko jest lekko chropowate.Słyszałem np. że myszki razera bez podkładki to nie najlepszy pomysł.np mamba

Tak czy siak lepiej mieć podkładkę.

Link to post
Share on other sites

Dobra ogolnie mam 250 zł i klawiature wybralem Natec Genesis RX55 moge ja dostac za 85 zl jesli w tym miesiacu kupie. To zostaje mi jakieś 150 zł na myszke + podkladke.Kupilbym tego sharkoon drakonia, ale praktycznie nie ma go w sklepach, wiec moje pytanie czy bylaby jakas myszka + podkladka w tej cenie.Tracer Recon odpada bo jest zamaly.Potrzebuje czegos rozmiarow Sharkoona lub wieksze.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ok znalazlem wymiary myszki i dlugosc jej to 11 cm

Sorki za niedopatrzenie. Zapomniałem napisać, że jest dosyć krótka.

 

Zalman GM1 jest w podobnej cenie, jeśli wolałbyś coś o innej stylistyce to natec GX77 / GX78. 

Link to post
Share on other sites

Sorki za niedopatrzenie. Zapomniałem napisać, że jest dosyć krótka.

 

Zalman GM1 jest w podobnej cenie, jeśli wolałbyś coś o innej stylistyce to natec GX77 / GX78. 

Dobra to kupuje sobie Klawiaturę Natec Genesis RX55 i Myszkę Natec GX77, a podkładkę tą co proponowałeś czy jakąś inną ? Bo podobno myszki laserowa najlepiej radzą sobie na twardych.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie będziesz grał na więcej niż 1800-2000DPI będzie okej.

Na tej obecnej używasz około 800-1000, więc nie widzę powodu, aby wydawać więcej pieniędzy.

Raczej nie będę grał, a na pewno nie odrazu. Ciężko będzie sie przyzwyczaić do większych prędkości . Jak będę chciał więcej to kupie sobie lepsza podkładkę i pewnie myszkę .

Link to post
Share on other sites

 

 

Ciężko będzie sie przyzwyczaić do większych prędkości

Nie musisz się przyzwyczajać jeśli nie chcesz, samemu możesz ustawić sobie w myszce odpowiednią wartość.

To jest osobista preferencja, jedni grają na 400, inni na 2000. Ta opcja odpowiada tylko za szybkość kursora, nie precyzję ;)

Link to post
Share on other sites

Nie musisz się przyzwyczajać jeśli nie chcesz, samemu możesz ustawić sobie w myszce odpowiednią wartość.

To jest osobista preferencja, jedni grają na 400, inni na 2000. Ta opcja odpowiada tylko za szybkość kursora, nie precyzję ;)

Racja, ale w niektórych grach takich jak Osu! prędkość też jest ważna ;). Z myszką jakoś się przyzwyczaję gorzej będzie z klawiaturą bo pierwszy raz będę miał klawiaturę z wysokim profilem klawiszy.Jednak takie są najlepsze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...