Skocz do zawartości

Słuhawki z mikrofonem dla youtubera


Recommended Posts

Witam, poszukuję słuchawek z mikrofonem które spełnią oczekiwania widzów oraz początkującego Youtubera, mam zamiar nagrywać tzw. "Let's Playe" z gier.

 

Budżet jest malutki ponieważ tylko do 100zł

 

Moje propozycję, zastanawiam się nad:

1. Plantronics GameCom 380 

2. Maxell Retro DJ + Zalman ZM-MIC1

3. Fischer Audio FA-004 + Zalman ZM-MIC1

4. Brainwavz HM3 + Zalman ZM-MIC1

 

Bardzo mi zależy na mikrofonie który jest wbudowany w słuchawki, dlatego uchylam się jak narazie najbardziej ku pozycji numer 1: Plantronics GameCom 380, proszę o pomoc.

 
Link to post
Share on other sites

Plantronicsy to bardzo dobry wybór wg mnie

 

Ps. popraw nazwę tematu bo "słuHawki" kłuje w oczy, nie podkreśliło Ci tego?

Bardzo dziękuję za odpowiedź, co do "H" to powiem szczerze że dopiero teraz go zauważyłem gdy mi napisałeś :D niezłą lagę strzeliłem :D

 

zdecydowałem się na:

http://allegro.pl/sluchawki-hi-fi-superlux-hd681-zm-mic1-gratis-i3966510515.html#tabsAnchor

Edytowane przez goodram
Link to post
Share on other sites

Kupiłem te HD681 i po 2 dniowym wygrzewaniu jakieś 30-40h narazie, jestem zmuszony to do was napisać!

Jeśli szukasz słuchawek do gier/muzyki (ja szukałem do gier) do 100zł, właśnie trafiłeś w 10! nic lepszego nie kupisz.

 

Moje wrażenia:

Po pierwszy odsłuchu myślę sobie, grają fajnie ale nic nadzwyczajnego;/ nie wiem czym oni się tak podniecali tymi opiniami na np. morele.

godziny odsłuchu mijają, użytkownicy zalecają odczekać 100h do wygrzania, jestem jak pisałem już w 30-40h i to co słysze poprostu nie da się opisać, nie potrafię w to uwierzyć co potrafią słuchawki za 90zł!!! góra pięknie wyeksponowana, po jakimś czasie przestała ciąć mózgu, teraz wręcz bajeczna barwa, środek pięknie petlący się z dołem(basem) który rozpływa się a momentami jak trzeba to uderzy! szczegóły słychać wszędzie POLECAM FLAC! lub inny bezstratny! obowiązkowo, to dziwne bo odsłuchuje je na lapku (integra) a naprawde dają rade, electro/house cisną jak trzeba, a przy chilloucie christian band :D słychać super szczegółowość

 

POLECAM!

 

sam już zamawiam versie evo MK II, dla lepszego basuuuu

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...