Skocz do zawartości

PayPal nie działa, wszystko inne śmiga


Recommended Posts

Cześć, zauważyłem dziś pewien problem. Otóż nie działa mi strona paypal.com. Wszystko inne śmiga. Nie mogę pingować paypala, nie mogę na niego wejść. O dziwo mogę pingować paypal.pl, po wejściu na paypal.pl przekieruje mnie na https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home. Niestety strona nie działa, ciągle mam: Strona niedostępna. To samo dzieje się na laptopie i stacjonarce. Robiłem skany antywirem, combofixa zapuściłe, ccleanerem czyściłem, restartowałem kompa i router. Sprawdzałem ustawienia DNS samego routera, ale nie da się adresów DNS zmienić (genialny LiveBox 3.0...). Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić.

Link to post
Share on other sites

Wszystko fajnie ze zmianą DNS tylko w routerze nie dam rady (w Livebox 3.0 z tego co widzę nie ma opcji zmiany DNS, jest podany obecny i info, że nie ma możliwości zmiany). Natomiast jeśli w kompie wpiszę sobie DNS (jakikolwiek oprócz automatycznego) to już całkiem mi nic nie śmiga.

Link to post
Share on other sites

Robiłem tak jak podane na filmiku i efekt opisałem post wyżej.

 

Natomiast jeśli w kompie wpiszę sobie DNS (jakikolwiek oprócz automatycznego) to już całkiem mi nic nie śmiga.

 

Jednak dziś PayPal znów zaczął działać, fakt ładuje się dłużej niż normalnie, ale działa.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...