Skocz do zawartości

Jaką kiere kupić ? niedrogą


Recommended Posts

Nie ma coś takiego jak tania kierownica^^ za kwoty pow 150 masz sam plastik a co dopiero tu :P No ale jeżeli chcesz już takową kupić to media markt i po tyle właśnie chodzą podstawowe tracery^^ Ale za nic bym nie kupował kierownicy za 150 :D

Link to post
Share on other sites

Jako że jakiś czas temu interesowałem się simracing'iem to mogę ci powiedzieć, żebyś brał kierownicę sprawdzonych producentów, a nie tracer, apollo, lub innych shit'ów . Miałem najpierw tego logitech http://www.allegro.pl/item1067656356_ki ... ce_ex.html (bardzo dobra kiera dla początkującego) jednak potrzebowałem więcej wrażeń i kopiłem MOMO. Trochę większy kąt obrotu i trochę lepszy FF. Teraz gram na logitech driving force GT (ale ta kiera to koszt ok. 370zł). Jeśli grasz sporadycznie to bierz EX, jeśli częściej to bierz MOMO. Z obydwu kierownic będziesz zadowolony. Nie bierz kierownicy z sprężyną. Gra na takiej to żadna frajda z gry. Jak chcesz sobie pojeździć to tylko z silniczkami FF.

Link to post
Share on other sites

chęć grania na kiery jest przeważnie 3miechy w roku ;). Teraz mam 180* na Apollo rw-2009 i raczej wystarcza ale co tu porównywać Logitech z apollo ;]. W niedziele albo zakupie na allegro albo w sklepie w Siedlcach. A właśnie nie wiecie w jakim sklepie w siedlcach* można ją kupić?

 

*-mazowieckie

Link to post
Share on other sites

Hamulec chodził ciężej. 180* spokojnie ci wystarczy przy grach typu Colin, richard burns rally (takie gdzie trzeba dużo machać), ale jeśli będziesz grać w gry gdzie potrzebna jest precyzja to 180* może być za mało. takie gry to LFS, GTR Evolution itp. typowe symulatory. Jeśli grasz w gry typu NFS itp. to 180* będzie akurat.

Link to post
Share on other sites

A w twojej tego nie ma?

W mojej 'media-tech' czy coś tam to nawet działa. Chociaż dziwnie że minimalne odchylenie i już max gaz, ale co tam

Gdyby były sterowniki to pewnie by się dało skonfigurować to

 

Właściwie jak mi się zachce to zrobię X360 moda do niej, może będzie lepiej

Link to post
Share on other sites

Dokładnie.

Żeby można było płynie regulować odchylenia pedałów i kierownicy potrzebne są potencjometry (pewnie w kierze masz poty, ale w pedałach wątpię). Poszukaj starów do tej kiery, bo może się okazać że masz możliwość płynnej regulacji.

Link to post
Share on other sites

Stery są jakieś stare, na Viste 32Bit ale na 64Bitowcu działają :(

A one i tak nie mają żadnego menu konfiguracyjnego tylko sprawdzanie czy przyciski działają i kalibrację (tą windowsową) nawet wibracji nie ma

 

ee ten mod nie wypalił :wariat: no nic... pogram na niej jeszcze trochę aż się rozpadnie ;]

Link to post
Share on other sites

Własnie o to mi chodzilo. w moim apollo to bylo wkurzajace te nacisniecie gazu i odrazu max.

Johny08PL jeździj ile wlezie :] Ja już dokańczam dzieło :wariat: kasa na nową kiere już jest !! teraz tylko na zakupy. Za kilka lat pewnie sobie kupię g25 :( jak stanieje :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...