Skocz do zawartości

Jaka płyta główna pod I5 4570 do 300 zł ?


Recommended Posts

Witam

Tak jak w temacie. Jaką płytę główną polecacie(do 300 zł) ? 

  • Zastosowanie komputera : Głównie gry(Battlefield 4, Titanfall, itp.)
  • Maksymalna kwota : 1700 bez GPU
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1366x768
  • Specjalne wymagania : Cichy oraz wydajny sprzęt.
  • Części z poprzedniego komputera : Nvidia 9600 GT(na razie jej będę używał, później dokupię lepszą), hdd, napęd optyczny
  • Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/J9mmAa/

Czy w takiej cenie bardziej się opłaca brać i5 4570 + tańsze MOBO, czy i5 4440 + droższe ?

Z góry dziękuje za odpowiedź. 


PS. Chodzi mi bardziej o to "Czy w takiej cenie bardziej się opłaca brać i5 4570 + tańsze MOBO, czy i5 4440 + droższe ?", niż jakie mobo pod i5 4570. Pozdrawiam

Edytowane przez Adam0025
Link to post
Share on other sites

ASROCK B85 Killer- bardzo dobry uklad audio ALC1150, dobra 6 fazowa sekcja zasilanie, dobre mozliwosci OC chociaż i tak nie bedzie OC, super karta sieciowa i super cena 300zl + jeszcze taki maly akcent, czarny laminat, ktorego nie ma nawet kosztujacy prawie 2razy tyle EXTREME4 

Edytowane przez dadulek
ortografia
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja mam u siebie GA-H87-HD3 ze względu na większą ilość USB 3.0 i SATA 6 gb/s. W kwestiach użytkowych muszę powiedzieć, że nie narzekam. Co prawda nie kręciłem nic na nim, ale nie ma problemów typu jakieś restarty z kosmosu czy problemy ze spięciami. Jeśli autor się zainteresuje tą płytką bliżej to proszę o pytanie, jeśli będę potrafił to odpowiem. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...