Skocz do zawartości

NFS Rivals - tekstury


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez matthies,

Recommended Posts

Mam pytanie, poniewaz długo się zastanawiałem czy kupić tę grę, więc na kilka dni odpaliłem sobie pirata i generalnie gra zasługiwała by na to abym ją kupił ponieważ gra się bardzo przyjemnie, ale obserwuję jeden mankament który strasznie mnie drażni!
Mianowicie chodzi o dziwnie ładowane tekstury jak na filmiku, szczególnie chodzi o wszystko poza drogą, bowiem na drodze wszystko jest ładnie, ale te góry i pobocza tak się ładują że aż się nie chce na to patrzeć:



Teraz pytanie, czy to wina tego że pirat i jak kupię oryginał to wszystko będzie ładnie śmigać, czy może to wina sprzętu (jak w podpisie, bez OC)? Boję się wydać szmalec na grę, która rzeczywiście tak krzaczy teksturami >.<

Ustawienia w zasadzie maxymalne, zasugerowane przez NV Experience.
Wszystkie sterowniki aktualne, żadne bety.

PS. przy okazji, dlaczego jutub nie wgrał FHD skoro w takiej rozdziałce film wrzuciłem?

Edytowane przez matthies
Link to post
Share on other sites

Czy ja napisałem że żałuję? Chcę kupić bo mnie na to stać, ale jeśli mam dostać to samo, to sobie ten tytuł najprościej w świecie odpuszczę. To że mam pieniądze, nie znaczy że lubię je wydawać na niedopracowane produkty.

Link to post
Share on other sites

Nie znam NFS Rivals ale te ładowanie tekstur przypomina mi RAGE z którym były na tym polu gigantyczne kłopoty.

 

W mojej opinii czegoś grze brakuje - rozumiem że pobrałeś pirata i nie instalowałeś żadnych patchy do gry? Na YT jest wiele filmików z tej gry i ja po obejrzeniu kilku nie zauważyłem takich problemów jak na dołączonym przez Ciebie filmiku. Sądzę że oryginał nie musi tak wyglądać bowiem producent zazwyczaj wypuszcza patche które ewentualne problemy mogą naprawić. 

 

EDIT: faktycznie gra ma jakiś problem z migotaniem tekstur i wadliwym wczytywaniem - zapytaj kogoś kto ma grę czy wyszedł patch który to naprawił i wtedy kupujesz grę i jedziesz. 

Edytowane przez Warren1987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

z tym zapytaniem będzie problem, ale jesli jest tak jak piszecie, to postaram się więcej o tym poczytać, pooglądać i zobaczymy.
I tak, patchy chyba nie instalowałem, wbrew pozorom trochę zielony jestem w piratach...
Dzięki panowie.

Z racji takiej wielkiej niechęci do pomocy coponiektórych, zasysam AC IV które dostałem razem z grafiką i sprawdzę tam jak sprawa wygląda.

Edytowane przez matthies
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

AC 4 jeszcze będziesz miał ciężej. :P

Nie możesz po prostu zobaczyć, czy na filmikach YouTube u innych ludzi problem występuje ?


 

 

ja po obejrzeniu kilku nie zauważyłem takich problemów
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

popatrzyłem u innych i rzeczywiście tego nie ma, więc albo to wina tego że pirat albo mojej karty?
Spróbuję jeszcze zobaczyc te patche, jak pomoże to będe wiedział czy otwierać portfel czy nie ;)


więc w zasadzie pomogło, tzn że winne było piracenie.
Grę śmiało można kupowac bo tekstury działają naleznie.
Mozna zamknąc.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...