Skocz do zawartości

Sprzedam - Gigabyte AMD R9 290xOC, NOWA, GW.


Recommended Posts

Witam

 

Mam do sprzedania : Gigabyte AMD R9 290xOC, NOWA, GW.

 

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-r9-290x-4096mb-512-bit-oc-gw-i3968738598.html

 

Kupilem karte 31.01.2014, wyskrobałem ostatnie oszczędności które mogłem przekazać na rozbudowe komputera, gdy karta przyjechała, wyjąłem ją z pudełka chcąc zamontować w komputerze i okazało się że się nie mieści :/ dałem nieźle ciała.

 

Dlatego sprzedaje z bólem serca i łzami w oczach, może ktoś zaopiekuję się nią należycie ;)

 

Możliwa sprzedaż poza AUKCJĄ za cene 1899zł.

Edytowane przez raffal81
Link to post
Share on other sites

Również nie chciałbym Ci tutaj robić czegoś w stylu antyreklamy ale nie do końca rozumiem logiki Twojego postępowania - kupujesz mega wypasiona grafę za 2 koła i sprzedajesz ją tylko dlatego że nie mieści się w budzie. Pokombinuj coś z tą obudową, albo wyciąg płytę ta jak Ci sugeruje kolega wyżej albo w ostateczności kup po prostu nową obudowę - koszt 150 - 300 zł do której to wsadzisz. Nie szkoda Ci się pozbywać takiej karty? 

Link to post
Share on other sites

Panowie, kupiona zostala inna karta, wiec to i tak juz nie zmienia postaci rzecz, przystosowana mam obudowe do WC, i WC w niej siedzi, wiec wymiana obudowy na inna przyjazna WC to spory koszt. Za jakis czas mialem dokupic do niej blok wodny i mialo wszystko byc pieknie ladnie zawodowane, ale wlasnie blok wodny wydatek rzeczu 400-500zl, akcesoria itp dodatkowe plus dodatkowa chlodnica, wtedy problem by sie rozwiazal, ale to mialo byc w pozniejszym terminie ;)

 

No nic troche ciała dałem, a nie chce wyjmowac plyty itp bo juz WC jest zamontowane na CPU itp co komplikuje sprawe ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...