Skocz do zawartości

Sprzedam Płytę główną i Procesory i7 2600k / 3770k + MSI Z77 MPower - BOX/GW


Recommended Posts

Witam.

 

Na sprzedaż posiadam płytę główną MSI Z77 MPower i 2 Procesory i7 2600k / i7 3770k.

 

Sprzęt 100% sprawny bez wad ukrytych.

 

Możliwość wystawienia sprzętu celem wiarygodności jedynie na ebay'u ,allegro odpada gdyż nie posiadam konta.

 

Na benchmarku jestem od 2008 roku ,jeżeli komuś się jest potrzebne info.

 

Cena:

 

2600k - 700 pln

3770k - 800 pln - zarezerwowany

msi z77 mpower - 500 pln

 

Gwarancja:

 

i7 2600k: 3 lata od kwietnia 2012r - sklep camino.pl

i7 3770k: 3 lata od lutego 2013r - sklep ddr2.pl

MSI Z77: 3 lata od lutego 2013r - sklep saturion.pl

 

Możliwości OC:

 

i7 2600k - 4.7GHz przy 1.34v - testowane,stabilne - link: https://imagizer.imageshack.us/v2/1579x808q90/163/csnj.jpg

 

i7 3770k - 4.6GHz przy 1.28v - testowane,stabilne - dalej nie sprawdzałem bo gorąco przy h100i :D ale 70'C trzyma - link: https://imagizer.imageshack.us/v2/1598x817q90/713/lhpd.jpg

 

Kontakt:

 

pw albo tel: 887 034 694

email: [email protected]

 

Foto:

 

2600k

 

y4cx8.jpg

01oe.jpg

qtj6.jpg
iacm.jpg

 

MSI Z77 MPower + 3770k

 

img4534o.jpg

img4533nm.jpg

img4535p.jpg

img4485b.jpg

img4487o.jpg

2reu.jpg

zwil.jpg

Edytowane przez kuziu
Link to post
Share on other sites

12. Oferta sprzedaży musi zawierać cenę jakiej użytkownik oczekuje za swój towar oraz zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Punkt ten nie dotyczy tematów zawierających aukcję lub ofertę Kup Teraz w serwisie allegro.pl. Niezastosowanie się będzie skutkowało usunięciem oferty oraz ostrzeżeniem dla autora ogłoszenia.

Link to post
Share on other sites

nie posiadam takiego żeby sprzedawać allegro zablokowało możliwość sprzedaży ,a przyczyną jest niby udostępnianie wielu kont ,o co chodzi nie wiem ,nie odpowiadają na maile żeby wyjaśnić sytuacje ,dlatego zostaje ebay i bezpieczne zakupy.

Edytowane przez kuziu
Link to post
Share on other sites

na procesor masz tylko W-Z, jeżeli nie masz paragonu lub faktury VAT to nie ma gwarancji...

 

do tego:

1. brak odbioru osobistego

2. nie chcesz wysłać za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości

3. raz już go sprzedałeś...

   http://allegro.pl/intel-core-i7-3770k-3-5ghz-8mb-lga-1155-okazja-i3952795705.html

4. dzwoniłem do Ciebie i przykro mi to stwierdzić ale nie wzbudziłeś zaufania, wręcz przeciwnie

Edytowane przez ciabaka
Link to post
Share on other sites

Generalnie nie wiem o co wam chodzi ,zapewnie o "oszustwo" bo wszyscy są przerażeni na tym punkcie z tego co zauważyłem przez ostatni tydzień ,jak coś próbuje sprzedać.

 

Dla mnie allegro to jakaś kpina ,konto jest aktywne ,zablokowana sprzedaż ,czego powodem było niby udustępnianie wielu kont czy coś takiego napisali ,nie dostałem żadnej odpowiedzi przez ostatni tydzień.

 

Proszę więcej mi nie prowadzić takiego typu dyskisji,bo już mnie troche męczy czytanie tego szitu co ludzie wypisują.

 

:ciabaka ,wyraźnie jest napisane, gwarancja 3 lata od lutego 2013 sklep ddr2.pl ,jakbyś nie wiedział ten sklep przesyła faktury w pdf.

 

z8dm.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Chciałbym przestrzec przed jakimikolwiek zakupami od użytkownika forum jakim jest KUZIU. Kupiony (i zapłacony) przeze mnie procesor nie dotarł do mnie, ani  też nie nastąpił zwrot przelewu na moje konto. 

Kontakt z KUZIU jest właściwie niemożliwy (telefonów nie odbiera, udało mu się "wyskrobać" jednego maila - w którym to przez upadek i ukruszenie tegoż procesora nie może się kontaktować cyt. "

Przepraszam za brak kontaktu ,ale wszystko mogę wyjaśnić.
Wszystko się skomplikowało i będę zmuszony zwrócić pieniążki,procesor przy wyjmowaniu z płyty głównej spadł i ułamał się kawałek kantu,po przetestowaniu już się nie uruchomił,z powodu braku procesora nie byłem wstanie się z Panem skontaktować.
Proszę podać numer konta do zwrotu.
Jeszcze raz przepraszam za kłopot."

 

Na moją prośbę o wyjaśnienie czy ten sam procesor (2600k) ma również w telefonie - bo na telefon nie odpowiada oraz prośbę o przesłanie zdjęcia "nieszczęsnego" procesora nie mogę od KUZIU uzyskać odpowiedzi. Do dzisiaj również nie odnotowałem zwrotu pieniędzy na konto.

 

Sprawa pewnie za kilka-kilkanaście dni znajdzie miejsce na Policji.

 

Szczerze zalecam omijać KUZIU łukiem szerokim.

Link to post
Share on other sites

Ładnie pożyczyłeś mu pieniążki, a teraz chcę ci je oddać... Dlaczego ludzie są tacy naiwni... Nigdy nie wysyłaj komuś pieniędzy od tak sobie, od tego jest ALLEGRO(zawsze masz jakieś zabezpieczenie), a teraz musisz iść na policję.

Link to post
Share on other sites

 

 

Dlaczego ludzie są tacy naiwni... Nigdy nie wysyłaj komuś pieniędzy od tak sobie, od tego jest ALLEGRO

 

Nie no bez przesady, od tego jest dział "Giełda" na forum, żeby załatwiać sprawy również bez pośrednictwa allegro. Jednakże zdrowy rozsądek nakazuje przy większych kwotach umawiać się albo na odbiór osobisty, albo na wysyłkę za pobraniem.

Link to post
Share on other sites

Powiem tak, kupiłem masę fantów od ludzi z forów dyskusyjnych  -  i mało tego, zawsze preferowałem zakup od kogoś z forum niż np. z Allegro ze względu na pewne możliwości np. sprawdzone OC, znajomość rzeczy, sympatyczny kontakt  itd. Mam sporo rzeczy od m.in. redaktorów - takie najczęściej potestowe, prawie nowe  zabawki, lub od ciekawych forumowiczów. To prawda, że zawsze jest jakieś ryzyko i niestety zawsze znajdzie się jakaś "gnida" która chce wykorzystać system, na niekorzyść pozostałych użytkowników, psując tym opinię pozostałych. Jednak user który ma ponad 400 postów postów na tym i podobną ilość na Pure to dziwna sprawa. 

Mój wcześniejszy post, ani również ten nie jest próbą wyjaśniania czy też żalenia się. Cel jest właściwie jeden - oddzielić ziarno od plew. 

Link to post
Share on other sites

Właśnie takie przypadki skutecznie odstraszają mnie od kupowania czegokolwiek bez pośrednictwa allegro, tam przynajmniej mam dużo mniejszą szansę, że ktoś mnie oszuka a jeżeli już to jest jakieś zabezpieczenie jednak. Zdecydowanie wolę dopłacić te parę zł żeby czuć się bezpieczniej niż potem płakać i ciągać się po komendach bo się chciało 30zł czy 50zł zaoszczędzić.

Link to post
Share on other sites

na procesor masz tylko W-Z, jeżeli nie masz paragonu lub faktury VAT to nie ma gwarancji...

 

do tego:

1. brak odbioru osobistego

2. nie chcesz wysłać za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości

3. raz już go sprzedałeś...

   http://allegro.pl/intel-core-i7-3770k-3-5ghz-8mb-lga-1155-okazja-i3952795705.html

4. dzwoniłem do Ciebie i przykro mi to stwierdzić ale nie wzbudziłeś zaufania, wręcz przeciwnie

 

 

@ciabaka:

 

- można jeszcze dodać, że allegro zablokowała temu Panu konto (raczej nie dla żartów)

 

Ogólnie należy uważać na takich sprzedawców. 

 

 

 

Chciałbym przestrzec przed jakimikolwiek zakupami od użytkownika forum jakim jest KUZIU. Kupiony (i zapłacony) przeze mnie procesor nie dotarł do mnie, ani  też nie nastąpił zwrot przelewu na moje konto. 

Kontakt z KUZIU jest właściwie niemożliwy (telefonów nie odbiera, udało mu się "wyskrobać" jednego maila - w którym to przez upadek i ukruszenie tegoż procesora nie może się kontaktować cyt. "

Przepraszam za brak kontaktu ,ale wszystko mogę wyjaśnić.

Wszystko się skomplikowało i będę zmuszony zwrócić pieniążki,procesor przy wyjmowaniu z płyty głównej spadł i ułamał się kawałek kantu,po przetestowaniu już się nie uruchomił,z powodu braku procesora nie byłem wstanie się z Panem skontaktować.

Proszę podać numer konta do zwrotu.

Jeszcze raz przepraszam za kłopot."

 

Na moją prośbę o wyjaśnienie czy ten sam procesor (2600k) ma również w telefonie - bo na telefon nie odpowiada oraz prośbę o przesłanie zdjęcia "nieszczęsnego" procesora nie mogę od KUZIU uzyskać odpowiedzi. Do dzisiaj również nie odnotowałem zwrotu pieniędzy na konto.

 

Sprawa pewnie za kilka-kilkanaście dni znajdzie miejsce na Policji.

 

Szczerze zalecam omijać KUZIU łukiem szerokim.

 

Naprawdę te ostrzeżenie nie dały ci nic do myślenia ? Trochę sam sobie jesteś winny ...

Link to post
Share on other sites

Udajesz idiotę, czy bezmyślnie spamujesz ? Sprzedającego nie było od dawna na forum, dowiadujemy się, że kręci wałki, a ty się pytasz o mobo ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Sprawa oszustwa usera KUZIU doczekała się finału. Po zgłoszeniu na Policję, założeniu sprawy, w międzyczasie kontaktem z bratem Kuzia (sam Kuziu telefonów nie odbierał, na maile nie odpisywał) i poinformowaniu go o założeniu sprawy - pieniądze zostały zwrócone na moje konto.

Policja takie sprawy kwalifikuje jako oszustwo - jest na to paragraf.

Najważniejsze, żeby chciało się zgłosić sprawę - co zajmuje trochę czasu (w sumie 3 wizyty na komendzie - będzie z 4h łącznie z czasem oczekiwania) - to takich cwaniaczków się forum pozbędzie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...