Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Logitech X-530 vs Genius 5050 v1

logitech genius benchmark glosniki karta dzwiekowa problem pomoc muzyka gry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mateush998

mateush998
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 12 luty 2014 - 19:03

Witam,

Wiem, że tematów na temat wojen głośników jest wiele, szczególnie jeżeli chodzi o Logitech kontra "jakaś marka". Problem mój jest taki, że nigdzie w polskim internecie nie udało mi się znaleźć rzetelnego porównania właśnie Logów X-530 i Geniusów 5050 v1.

Porównanie dotyczy Logitechów X-530, bo mam je akurat na stanie i są całkiem niezłe, a dlaczego Geniusy, to jest właśnie opisane poniżej wesoly.gif 

Dlaczego akurat Geniusy 5050 v1, a nie v2. Ponieważ mam okazję je tanio kupić + karta dźwiękowa, a Geniusy 5050 v2 są droższe i bez karty. Przy okazji opiszę co to za karta wesoly.gif

To już stary jak świat Creative Extigy. Zainteresował mnie przede wszystkim tym, że podobno konwertuję sygnał cyfrowy na analogowy, a to by mi się bardzo przydało przy puszczaniu dźwięku z PlayStation 3 na wszystkie 6 głośników.

Tu nasuwa się moje drugie pytanie zeby2.gif

Czy rzeczywiście to jest takie kolorowe jak mi się wydaję, czy jak to w życiu bywa, ja kupiłem, paczka przyszła, nic nie wyszło, żona wyszła.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Nikt nie pomoże? Serio muszę mieć odpowiedź na jutro!!!

• 0

#2 Lukson

Lukson
  • Naprawiacz sprzętu Logitech.

• 3713 postów
  • GG:8559772
  • Miejscowość:Cała Polska
  • 3DMark 06:16105 / 29922

Napisano 13 luty 2014 - 14:22

Z tego co się orientuje to na innym forum dostałeś odpowiedź na to pytanie.

Logiszajsy są nie warte. Lepiej wziąć geniusze.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: logitech, genius, benchmark, glosniki, karta, dzwiekowa, problem, pomoc, muzyka, gry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych