Skocz do zawartości

Czy chcielibyście widzieć więcej recenzji gier konsolowych?


Recommended Posts

No właśnie - pytanie takie jak w temacie. Oczywiście mam tu na myśli recenzje ukazujące się na łamach portalu Benchmark.pl:).

 

Jeśli tak to jaką formułę miałby przybrać tego typu recenzje? czy, dla przykładu, miałyby bardziej skupiać się na oprawie audiowizualnej i ewentualnych porównaniach wersji platformowych "kosztem" innych aspektów danych produkcji (grywalność, schematy rozgrywki itp)?

 

Czy miałby obejmować tylko "największe" i najbardziej rozpoznawalne tytuły czy też te mniej znane a dobrze rokujące?

 

Czy chcielibyście zobaczyć zapowiedzi gier konsolowych na łamach Benchmarka? Jesli tak to w jakiej formie (tekst, zdjęcia + filmy czy np. tylko film z komentarzem)?

 

Czekam na Wasze opinie i propozycje, za które z góry bardzo dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcecie bardziej na poważnie zająć się recenzowaniem gier to powinniście stworzyć dział przypominający www.gametv.pl

 

Jeżeli o same recenzje chodzi to oczekuję poznania innych aspektów produkcji niż oprawa audiowizualna. Pomocne może okazać się też zestawienie jak dana gra chodzi i wygląda na trochę starszym sprzęcie (wiem, że w temacie chodziło o konsole, ale piszę tu o recenzjach gier ogólnie).

Link to post
Share on other sites

Myślę, że same recenzje wystarczą, zapowiedzi mogłyby być realizowane w taki sam sposób jak aktualności (przez użytkowników portalu), gameplay'e można znaleźć na youtube w dużych ilościach i na dobrą sprawę nic nie mówią o grze więc są chyba zbędne.

Link to post
Share on other sites

chyba ze recenzujący robiłby filmik, umieszczał na youtube i dawal link w celu porownania jak wyglada w rzeczywistosci dane ustawienie grafiki :P chodzi mi o taki fragmencik 15-20 sekund :P i juz ktos by mial porownanie czy na jego sprzecie da sie grac czy tylko straci kase :P chodz to tez bardziej uwaga oglolnie do dzialu gier a nie konsolowych :P

Link to post
Share on other sites

Chociaż zależało mi bardziej na poznaniu Waszego zdania co do dalszych recenzji gier konsolowych na łamach portalu, dziękuje i za propozycje dotyczące formy i wyglądu recenzji gier pecetowych.

 

Co zaś tyczy się zapowiedzi - miałem tu na myśli zapowiedzi gier nie tylko w formie tekstu ale również filmów video. Jako redakcja zdaża nam sie bowiem otrzymać wcześniej dany tytuł - czasami z zastrzeżeniem embarga a czasami bez. Jak ewentualnie widzielibyście takie zapowiedzi? czy chcielibyście je zobaczyć jedynie w formie video czy też video i tesktu? a może nie chcecie ich wogóle?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Myślę że na takim portalu jak benchark.pl zdecydowana część użytkowników posiada komputery klasy PC. Także myślę iż powinniście skupić się bardziej na grach pod windows'a, a nie konsole. I osobiście wolałbym tekst/wideo.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Proszę wybaczyć za odkopywanie tematu, chociaż i tak nie ma tu zbyt dużego ruchu więc..... :oops:

 

W każdym razie kieruję pytanie do Redakcji , czy planujecie i zastanawialiście się umieszczać także recenzje i jakieś newsy o ważnych premierach dla światka PSP ? W najbliższym czasie pojawią się na tę platformę dużo świetnych gier, a jak wiadomo dużo osób posiada tę konsolę w tym i ja. Jest na tyle fajna że myślę że jest o czym pisać od czasu do czasu. Czekam na odpowiedź.

Moim zdaniem , jeśli chodzi i pierwsze pytanie Pana Macieja, to recenzje byłyby mile widziane w formie tekstu ze zdjęciami, humorystycznymi dopiskami do nich np. :pajac:

Według mnie miło i o wiele łatwiej gra się na konsolach, szybciej i bez żadnych problemów, a jak wiadomo w 2011 roku liczba pecetowców ma zmalać na korzyść konsolowców. Uważam też że chore jest głupie porównywanie tzw. casuali i hardcorowców.

Link to post
Share on other sites

Darodaredevil -> Mam obie, mógłbym coś skrobnąć, ale nie mam możliwości robienia filmików czy też screenów z PS3, zwłaszcza w HD - sprzęt do tego trochę kosztuje niestety całkiem sporo. Karta BlackMagic Intensity Pro nagrywająca w HD - około 1000 zł.

 

Mimo to skrobnąłem kilka zdań o Battlefieldzie 1943, może uda się zamieścić to jako mini-recenzje albo coś podobnego?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...