Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Zamówiłem sobie kartę z Aero2 na darmowy internet. Mam pytanie - czy jest jakaś możliwość aby oglądać telewizję bez ścinek?

 

Chodzi o np. weeb.tv - zainstalowałem na telefonie XBMC i do tego wtyczkę, która obsługuje weeb.tv, kiedy włączam kanał ten praktycznie co chwile się buferuje... Może da się jeszcze jakoś zmniejszyć jakość kanału, by można było jakoś oglądać? (lub przez stronę www, akurat działa mi flash : )

 

Próbował generalnie ktoś kiedyś coś podziałać w tym temacie?

Link to post
Share on other sites

Bez szans. Sam mam aero i transfer jest żenujący nawet na telefon. Za dużo ludzi już to na. Czasem przez cały dzień jest transfer 2kb, w nocy dopiero da się korzystać z internetu (przeglądanie internetu)

 

To akurat zależy gdzie się używa Aero, jeśli w obszarze silnie zurbanizowanych to fakt nadajniki często nie wyrabiają, szczególnie w szczytowych godzinach, ale np korzystając w mniejszym mieście, w niedużej odległości od nadajnika wcale nie jest źle ( ostatnio grałem w WOTa na Aero ). Ze streamem jest podobnie, wszystko zależy głównie od lokalizacji

 

PS. A tak wogółe to raczej temat do zamknięcia, bo weeb.tv, to nic innego jak piracki serwis i korzystanie z niego nie róźni się niczym od korzystania z lewego oprogramowania

Edytowane przez Mevka
Link to post
Share on other sites

Niestety, nie wyobrażam sobie użytkowania aero jako łącza do przeglądania youtube wiec to samo tyczy się tv.

Osobiście mieszkam w małej miejscowości " ~30km od stolicy i niby ostatnio korzystam z aero jedynie jako łącza awaryjnego ale nie pamiętam żebym kiedyś miał jakoś zauważalnie poniżej 0,5 Mb/s.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...