Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

składam kompa pierwszego od 10 lat - nawracam się z lapków :-).

Komputer będzie raczej z wyższej póki skłądany pod grę w najwyższych ustawieniach w BF4.Okazyjnie będe pracować w CAD.

Potrzebuję klawiaturę w miarę wytrzymała i solidną do około 150zł - jeśli mnie przekonacie mogę dołożyć ile będzie potrzebne - ma to być dobry sprzęt.Innym warunkiem jest także potrzeba podświetlonej klawiatury i paru przycisków funkcyjnych(głośność itp.)

 

Mam nadzieję że pomożecie i przedstawicie kilka fajnych propozycji.Pozdrawiam :-)

 

PS myszkę jaką posiadam to Roccat Savu jakby to miało być do czegoś potrzebne(jestem z niej zadowolony)


To jak ktoś coś doradzi :)?

Link to post
Share on other sites

Możesz pomyśleć o Genius KB-G265 : www.ceneo.pl/24496388

 

Jej plusami jest :

- Bardzo dobre podświetlenie (nie razi po oczach)

- Jakość wykonania jak za te pieniądze jest jak dla mnie super

- Anti-Ghosting

- Dwa gniazda USB 2.0

- Możliwość wymiany klawiszy

- Dodatkowe klawisze typu głośniej / ciszej , blokada przycisku windows itp.

- Niska cena max.100 zł to jednak mało za taką klawiaturę

 

Jej minusem jest :

- Czasem się zawiesza i wyłącza i trzeba odłączyć od komputera i podłączyć ponownie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aaaaa no chyba że raz w miesiącu - czytając Twoją wypowiedź można było wywnioskować że to się zdarza raz na parę dni.

Ogólnie mam czas do końca tygodnia na podjęcie decyzji gdy będę składać zamówienie na komplet.Może ktoś coś jeszcze podrzuci?:)

Link to post
Share on other sites

Podobno to zależy od sztuki ja trafiłem na taką , że się  czasem wyłączy ale podłączam i śmiga od razu więc nie ma problemu . Nie jest to jej duży chyba taki minus . Jedyne co mnie wkurza to , że ma podkładkę pod nadgarstek  jestem przyzwyczajony do klawiatur bez i nie lubię tego zbytnio .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja w sumie jak miałem kiedyś stacjonare to tylko z podkładką pracowałem.Zobaczymy pare dni jeszcze mam jak nic mi nie wpadnie w oko to kupię tego potworka :P.Dzięki Ci za pomoc - szkoda że żaden ekspert się nie zgłosił do tej pory.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...