Skocz do zawartości

Fallout: New Vegas


Recommended Posts

Witam

 

Nabyłem ostatnio Fallout: New Vegas. Szukałem tematu ogólnego lecz niestety go nie znalazłem.

Zastanawia mnie sprawa dodatków a mianowicie tego czy warto je włączać wszystkie na start bądź może trochę później lub jeszcze jakoś inaczej.

 

Proszę o porady.

Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam, w które dodatki grałem, ale myślę, że najpierw warto przejść wątek główny, który z z misjami pobocznymi i tak jest bardzo obszerny, a dopiero potem brać się za dodatki (rozumiem, że kupiłeś GOTY i z podstawką dostałeś wszystkie DLC). Niezależnie od wyboru czeka cię fura godzin świetnego grania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kiedyś dawno temu grałem trochę w samą podstawkę bez dodatków na koncie znajomego lecz teraz nabyłem swoją Ultimate Edition. Pamiętam że dobrze mi się w nią grało dlatego chce przejść ją teraz całą wraz z dodatkami.

 

Tak myślałem żeby może te dodatki włączać pojedynczo gdzieś w środku rozgrywki aby nacieszyć się nowymi przedmiotami o ile takie są. Nie lubię sobie po prostu robić bałaganu z misjami że nagle mam ich 20 i nie wiem o co chodzi.

 

Pamiętasz o ile dało się zwiększyć wszystkie atrybuty po wybraniu tych na początku gry? Wiem ze były implanty ale czy jest coś jeszcze?

 

Jest cecha czwoorooczność dzięki której z okularami mamy +1 do percepcji ale -1 jeśli ich nie nosimy więc jak to się ma do perków?

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Z tego co pamietam to do nie których lokacji dodatkowych bedziesz miał dostęp dopiero jak osiagniesz odpowiednio wysoki lvl a do innych odrazu co niezmiania faktu włącz wszystko i graj/żyj w tym świecie. Gra jest świetna szkoda tylko ze nie jest to ten stary dobry Fallout jakim była 1 i 2. Wasteland 2 czekam...

Link to post
Share on other sites

Możesz wczytać wszystkie dlc od razu, dodają troche zmian do samego głównego wątku co jest przydatne, np nowe bronie i sprzęt u zbrojmistrzów, oraz nowe opcje craftingu, a każde dlc możesz sobie zacząć kiedy zechcesz i tylko od Ciebie zależy czy zaczniesz w połowie głównego wątku czy na końcu

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Oj szczegółowe pytania zadajesz stary..nie pamiętam takich detali, grałem w FNV jakieś 2 lata temu. Nie stosowałem modów graficznych, mnie jakość oprawy wizualnej nie odstraszała. Nie przesadzajmy, grafika ostatnio nie zmieniła się specjalnie.

Co do parametrów postaci to pamiętam tylko, że mniej więcej po przejściu 75% gry, byłem taki kozak, że śmigając z 2 towarzyszami, tj. szarikiem i Boonem, byłem nie do zatrzymania. Niby fajnie, ale walka przestała być wyzwaniem.

Edytowane przez Player1
Link to post
Share on other sites

Bo w takie gry gra się samemu a nie bierze 5 pomocników :)

Ja jak tylko się da, obstawę zostawiam przy barze i gram sam.

I kozak to ja jestem a dokładnie Andy Kozakow

Pozdrawiam i zapraszam na serwer czarci gaj w settlersonline.

I trójka i NV świetne gry przy których człowiek nie narzeka że stracił czas na granie :)

Link to post
Share on other sites

Nie no jak się NV odpaliło na hardkorze plus najtrudniejszy poziom to walka do końca gry była wyzwaniem, zwłaszcza złoić deathclawy w starym kamieniołomie to było wyzwanie, towarzyszy trzeba było zostawić bo padali na kilka strzałów, żeby ich oszczędzić musiałem sam zabić to ustrojstwo z kampery z wysięgnika od dźwigu :D hhahahaha


już pomijam fakt że jeden się wymknął na burde do pobliskiego miasteczka i pozamiatał wszystkich :D hahah musiałem wczytać bo bym kłesta nie skończył

Link to post
Share on other sites

Właśnie jak ostatnio grałem w New Vegas coś ta płynność jakaś dziwna mi się wydawała i w sumie dlatego grę odinstalowałem (nawet tym się nie interesowałem za bardzo), ale pobiorę i sprawdzę z tym mod'em ;)

Link to post
Share on other sites

effendi, najlepsze jest to że z C2D E8400, 4890 1GB, 4GB RAM miałem stałe klatki w New Vegas a z nowym zestawem jest gorzej :/ Właśnie idę zastosować tego moda.

 

Niestety nie zainstaluje moda bo nie ma folderu z pluginami.

Edytowane przez Invar
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
Ból ten znają osoby, grające w Fallouta 3 i New Vegas na szybszych maszynach z włączonym vsync - mimo iż gra lata w 60 fps to i tak wyraźnie tnie.

Obie gry 3 i NV są bardzo niedopracowane pod względem optymalizacji. Fanowskie modyfikacje, jak ta wymieniona wyżej, dają rezultaty bo grałem w obie części przy idealnej płynności.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...