Skocz do zawartości

Strona WWW na Home.pl


Recommended Posts

Witam.

 

Moi rodzice posiadają stronę na hostingu home.pl. Strona była robiona przez webmaster'a, jednak czasami jest potrzeba  jakiejś aktualizacji. Aktualizacją zajmowałbym się ja, jednak nie potrafię dostać się do plików (kodu) strony. Mógłbym mi ktoś wytłumaczyć jak mógłbym się do tego dostać? Mam hasło i login do panelu na Home.pl

 

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

2 dodatkowa rada, stron na home.pl się nie zakłada tyle w temacie.

 

Na czym opierasz swoje zdanie?

 

 

 

 

 

Osobiście nie korzystam z usług Home, więc nie wiem jak wygląda ich AdminPanel jednak z opisu ich zakładek wynika, że powinieneś zajrzeć do zakładki Usługi > Techniczne, tam będziesz miał możliwość edycji kont FTP.

 

Przeczytaj np. tutaj. https://pomoc.home.pl/produkty/panel/119

 

 

Jest dużo darmowych programów, które oferują dostęp do plików na serwerze np. FileZilla (łatwy programik), Total Commander (równie dobry, nieco starszy).

Link to post
Share on other sites

Na czym opierasz swoje zdanie?

Ja wiem skąd się to bierze.

Zawzwyczaj takie hostingi jak ŁanandŁan, Hołm, Azz (nazwy przekształcone specjalnie) itd. to zazwyczaj partacze, którzy mają chore regulaminy i próbują zedrzeć jak najwięcej kasy od swoich klientów oferując im jak najgorsze usługi.

Wiem, bo doświadczyłem nieprzyjemności jednego z nich.

Ciekawe w ogóle, po co takim hostingom dokładne dane takie jak PESEL, numer dowodu osobistego, itd. Oczywiście głowić się nie trzeba długo - dodatkowy zysk ze sprzedaży danych osobowych. A później pojawiają się dziwne reklamy na telefon z reklamami lub ofertami jakiś dziwnych firm.

 

Osobiście polecam takie hostingi jak Biznes-Host.pl, lh.pl, linuxpl.com.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ciekawe w ogóle, po co takim hostingom dokładne dane takie jak PESEL, numer dowodu osobistego, itd. Oczywiście głowić się nie trzeba długo - dodatkowy zysk ze sprzedaży danych osobowych. A później pojawiają się dziwne reklamy na telefon z reklamami lub ofertami jakiś dziwnych firm.

 

Do faktury?

 

Pracowałem w firmie, która korzystała (korzysta?) z usług Home i generalnie byli zadowoleni. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...