Skocz do zawartości

Nexus 5. 32 czy 16 GB pamięci?


Recommended Posts

Chciałbym sobie kupić nexusa 5 lecz nie wiem czy 16 GB pamięci mi wystarczy. Lepiej dopłacić do 32 GB ? CZy ten telefon obsluguje OTG?  Na telefonie miałbym muzyke ( ok. 400 utworów), lubię robić sporo zdjęć, filmów przeważnie nie nagrywam. Co do aplikacji to na pewno takie jak: Facebook, spotify, sound hound, 2GO ,jakieś gierki typu temple run itd. CZy te 12 GB mi wystarczy ? Pytam głownie te osoby , które używaja takie telefony

Link to post
Share on other sites

Zależy ile dopłacić ,jeśli różnica jest nie wielka to lepiej dopłacić. Nie użytkuje Nexusa 5 ,ale użytkowałem inny telefon o pamięci 16GB 

i miałem na nim jakieś 500 utworów 200 zdjęć i aplikacje typu Facebook,Instagram itp.  i dalej było jakieś 8GB zapasu .

Link to post
Share on other sites

Wersja 16GB kosztuje około 1300zł, a wersja z 32Gb 1700zł, więc chyba nie warto dopłacać. Sam mam telefon z 16GB pamięci wbudowanej i zapewne mi się nie uda jej zapchać. Jeżeli nie instalujesz gier, które ważą po 1GB to wersja 16GB spokojnie wystarczy. PS.: wiem, że nexus nie ma slotu na karty micro SD. Jeśli miałbyś wydawać 1700zł na telefon to było, by lepiej co innego kupić.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
Wersja 16GB kosztuje około 1300zł, a wersja z 32Gb 1700zł

 

Sorry za OT ale niezły skok na kasę ze strony producenta. 400zł za "16"Gb ? :o Na lolegro karta SD UHC 64Gb kosztuje ~180zł... Ja bym nie dopłacał w życiu.

Link to post
Share on other sites

Jestem posiadaczem Nexusa 5 16GB i powiem ci spokojnie starcza, muzyki nie wgrywam bądź ile skromnie koło 300 utworów, apki i gry zajmują już mi 5.25 gb i dalej 6gb wolnego.

Moim zdaniem nie opłaca się dopłacać do 32gb wersji.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...