Skocz do zawartości

A4Tech Bloody V7 czy V8 czy może coś innego


Recommended Posts

Po pierwsze to nie musi być sprawa tego autaima. Masz wspomagacze do gier, które nie mają nic wspólnego z myszką. na przykład polski oraganner...

Po drugie jest to często zwykły fart, da się także opanować ten rozrzut broni i zdziałać dzięki temu cuda.

Po trzecie jeśli ktoś tego używa to jest zwykłym oszustem i śmieciem, ponieważ jest to zabronione.

 

W Rat'ach nie masz czegoś takiego, w tych bloody zapewne także to nie działa, a polega na zmniejszeniu DPI, albo szybkości w częstotliwości strzelania --> trzymasz przycisk, ale broń wolniej strzela.


 

 

Mam Autoaima w R.A.T 5
 

 

 

Zresztą to tylko zmniejsza DPI

Więc kto mądry nazwał to autoaimem? Chyba marketingowcy :rotfl:  


Nie wiem za bardzo co powiedzieć o tym Terminatorze.

Główną bolączką pozostałych bloody był słaby sensor, jakość wykonania była w porządku.

Jeśli faktycznie wsadzili tutaj avago 9800 jest to bardzo ciekawa propozycja w tych pieniądzach.

Link to post
Share on other sites

Bloody to plastik pomalowany na srebrno za to są metalowe ślizgacze.

Myszka jest fajna i nie czuję się oszustem ani śmieciem jak uważa "Cacek93"

Może on tak uważa z jakiś dla mnie nie wyjaśnionych przyczyn( nie chcę być chamski i napisać co myślę o tej wypowiedzi)

W Bf4 są takie macra że ja wyglądam jak przedszkolak przy nich.

Tak jak napisał autor tematu ja też miałem nieraz sytuację że z kałacha z daleka strzelał do mnie gość serią i padałem jak bym dostał ze snajperki.

Więc i ja nie będę gorszy.

Bloody nie koniecznie zmienia szybkostrzelność ale zmienia odrzut broni. 

Link to post
Share on other sites

@pablos A mój R.A.T pozwala strzelać przez ściany, a widzisz takie jaja... Głupoty tu piszecie i tyle, jak od myszki może zależeć odrzut. Autoaim polega na zmniejszeniu szybkości ruchów myszki, mogę wam nawet film nagrać jak obracam kierownicą w ETS2 z i bez autoaima.

 

Edytowane przez Riczko
Link to post
Share on other sites

Jak inaczej mam nazwać kogoś kto gra na haxach i psuje zabawę innym?

Czy to aim, czy wh, oszust to oszust. Co do BF'a nie gram w to, w innych grach za wspomagacze dostajesz bana i po sprawie, nie ma żadnego przyzwolenia na oszukiwanie.

 

Tak jak napisałem wątpię, aby te "oprogramowanie" integrowało w samą grę, także wspomagaczem tego nazwać nie można.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...