Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

Robię kompa narzeczonej pod pracę w Revit, 3ds Max, Sketch up itd. Nie znam się aż tak bardzo na hardzie, więc chiałbym prosić o pomoc.

 

W tym momencie mamy na posiadaniu:

 

amd phenom ii x4 965 black edition,

16gb ram,

płyta główna gigabyte 970A-DS3,

grafika gt 520 silent od asusa 512mb ddr3

 

Wiem, ze grafika jest na wymianę - możecie jakąś polecić? Czy reszta daje radę? Myślę ew nad dorzuceniem ramu. Ten komputer służy tylko do pracy, więc nie muszę mieć wydajności w grach.

 

Dzięki za pomoc!

 

PS dysk ma jakieś znaczenie ?

Link to post
Share on other sites

Quadro jest obecnie zbędne, oferuje niewiele więcej a cena jest absurdalna. Dodatkowo tańsze modele Quadro tracą rację bytu, bo z racji ułomności układów, biją je po głowie Geforce-y za 500-600zł.

 

Dysk ma bardzo duże znaczenie, bo odczyt/zapis dyktują wydajność wielu programów. Dobry podsystem dyskowy to podstawa.

 

Zanim cokolwiek zrobimy musisz podać budżet (ile masz kasy do wydania).

Link to post
Share on other sites

Witam!

Zacznijmy od tego że uzupełnij wzór:

 

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora :
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :

Tak będzie łatwiej :)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Nie podałem zakresu budżetu, bo jak widzicie sprzęt mam prawie gotowy i bardziej chciałem od Was zapytać o tę grafikę, bo się nie znam. Chciałbym jakąś o najlepszym stosunku cena/wydajność, ale nie znam się na tym... ta grafika będzie służyć tylko do pracy, bo grać tam nie będziemy.

 

W tym momencie sketch up i 3ds max się lekko ścina - co to może być? Czy to może być wynikiem tej grafy? Proszę o pomoc, a budżet załóżmy rozsądny 600-800 :-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...