Skocz do zawartości

Sprzedam zestaw Gigabyte GA-P31-DS3L, RAM DDR2 800MHz OCZ 2x1GB, Procesor Intel DualCore E2180


Recommended Posts

Do sprzedania mam w bardzo dobrym stanie zestaw  Gigabyte GA-P31-DS3L, RAM DDR2 800MHz OCZ 2x1GB, Procesor Intel DualCore E2180. Jestem jego pierwszym właścicielem, sprawował się nienagannie przez cały okres użytkowania. Do wszystkich części są oryginalne opakowania. Moją rzetelność można sprawdzić sprawdzając konto jendrush na allegro, oraz chociażby pytając użytkownika filo301 z którym przeprowadziłem ostatnią transakcję. Przesyłkę wyślę świetnie zapakowaną jak mam to w zwyczaju robić, nawet pudełkom nie powinno się nic stać. Cena jaka mnie interesuje za całość to 180zł. Sprzęt młody nie jest, ale może zadowolić jeszcze niejedną osobę potrzebującą sprzętu to przeglądania netu, oglądania filmów, czy też pakietu biurowego. 

 

Zdjęcia w większej rozdzielczości dostępne tu https://app.box.com/s/ooyft8hqon4h4l145o2s . Nie ma na nich opakowań płyty i procesora, ale oczywiście są one razem z częściami:) 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...