Skocz do zawartości

Kopia zapasowa (backup) gry UPlay - jak wykonać


Recommended Posts

Witam wszystkich.

Może ktoś mi podpowie w jaki sposób zrobić kopię zapasową gry z UPlay.

 

Chodzi mi konkretnie o Assassin's Creed 4 : Black Flag

 

Mam wersję kupioną z UbiShop.

Backup obojętnie w jakiej formie.

 

 

 

Kopię chcę zrobić, gdyż będę formatował twardy dysk, a mam straszny problem z pobraniem tej gry.

Mam internet 4Mb/s i przy pobieraniu przez UPlay ciągle mi zrywa połączenie. Przy innych platformach (Steam) oraz przy ściąganiu plików przez przeglądarki nie występuje zrywanie łącza.

Przez noc jak mi się udawało ściągnąć 500MB było dobrze, a gra zajmuje 24GB :/.

Link to post
Share on other sites

Poszukaj folderu z plikami gry, następnie przenieś go w bezpiecznie miejsca, pendrive czy coś. Potem po reinstalacji systemu zainstaluj jeszcze raz uplay, zaloguj się i zacznij pobierać grę. Powinny pojawić się nowe foldery z gry,wyłącz uplay i nadpisz je tymi co skopiowałeś.

Po ponownym uruchomieniu, uplay sam powinien sobie sprawdzić spójność plików gry, ewentualnie dociągnąć kilka mega i gotowe.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A sprawdzałeś ten sposób?

 

Pytam, bo podczas ściągania pliki są w innym folderze, a jak się już ściągnie to przenosi je w inne miejsce. Myślałem o takim sposobie, ale gdzieś wyczytałem, ze nie działa.

Ale i tak chyba nie mam wuboru :-). Jak sprawdzę czy działa ten sposób to się podzielę :-)

Link to post
Share on other sites

Na Steamie to wiem, że działa, bo też sprawdzałem :-).

Ale i tak dzieki za podpowiedzi.

 

A ten UPlay jest jakiś powalony...

 

Będę formata robił po weekendzie, więc może jeszcze ktoś się wypowie, kto próbował.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...