Skocz do zawartości

"Moddingowe" obudowy :)


Recommended Posts

Cześć :P

Chciałbym poznać Wasze zdanie na temat obudów, które dobrze sprawdzają się przy moddingu, czyli mają sporo slotów na wentylatory i mają okna z plexi xD (w tym roku chcę zmienić swoją, więc taka wiedza mi się przyda :P)

Oczywiście cena też jest ograniczona :P 300zł MAX!! jeśli full wypas - 350 xD Ważne aby było okno duże (nie okienko :P) :P No i oczywiście firmy też by się przydały jakieś dobre :)

 

pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

Całkiem fajne, głównie chodzi mi o firmy, na które warto spoglądać :P Obecna obudowa jest dobra, tylko, że chciałem troszkę odmienić mój komputerek :P Właśnie ta NZXT Alpha Classic Series Black ma takie małe okno, mnie chodzi o takie na full ściankę. Aktualnie mam otwartą obudowę i nie chcę dużo w nowej zakrywać :P

Link to post
Share on other sites

NZXT Tempest Crafted Series Black z oknem :P

POLECAM. Same zalety: duża , ładna , 6 wiatraków bdb jakości , możliwość podłączenia chłodnicy 2 slotowej :P. Ja mam GTX 295 i7 i wodne poprostu bajka wszystko pieknie chodzi i dobry przewiew.Niskie temperatury i cisza.

 

POLECAM!!!

Link to post
Share on other sites

:P proszę o więcej propozycji :P w przyszłości chcę mieć z czego wybierać :P

 

i jeszcze jedno. Jakie firmy polecacie? Widziałem, że uznaniem cieszą się Thermaltake, Cooler Master, NZXT. Jakie jeszcze firmy produkują dobre i nie za drogie obudowy?

 

A nie ma ewentualnie gdzie kupić dopasowanej ścianki do Cooler Master Centurion 590 ??

Link to post
Share on other sites

Szkoda :P

A czy Thermaltake M9 może mieć np. 2 wentylatorki z przodu? I czy istnieje opcja szyby bez wywietrzników? I przede wszystkim czy ma ktoś adres strony z jakąś obszerną recenzją tejże obudowy?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...