Skocz do zawartości

smart TV 42 cale w granicach 1500zł


Recommended Posts

Witam,poszukuję jakiegoś dobrego telewizorka 42 cale albo i wiekszy wtedy moge dorzucić troche więcej groszy. Przedewszystkim chodzi mi o to by był na prawdę wart pieniędzy,dobre oglądanie i smart TV co polecacie? W skrajnych przypadkach może przekraczać troche budżet :)

Link to post
Share on other sites

Już miałem wyskoczyć z zakrzywionymi telewizorami :), ale w ostatniej chwili zauważyłem ten budżet. Ale nie jest źle, TV w tym granicach i trochę droższe staniały. Spokojnie można kupić dobry telewizor z fajnym inputlagiem, HDMI, FullHD i dobrymi kolorami, np LG 32LA620S, LG 42LN5400 i Samsung 40EH5300W, na start wystarczy do przejrzenia i porównywania z tym co Ci się spodoba. Jeżeli chcesz windować ceny to poszukaj po sklepach internetowych, można wyhaczyć niezła cenę, jeszcze niższą niż np w euro czasami. Na niektórych e-sklepach wyskakuje okienko z pomocą na żywo, zapytałem o herbatkę i ciastko, ale nic mi nie odpisali :(. Wiesz jak szukać dobrych cen?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Polecam model LG 32LN575S. Jest to telewizor LED o przekątnej 32". Częstotliwość 100Hz zapewnia bardziej płynne wyświetlanie obrazu. Telewizor obsługuje rozdzielczość Full HD 1920x1080 pikseli gwarantując tym samym świetną jakość oglądanych programów. TV wyposażony jest też EPG, czyli cyfrowy elektroniczny przewodnik po programach, z powodzeniem zastępujący papierowe programy telewizyjne. Dzięki cyfrowemu tunerowi MPEG-4, nie ma konieczności kupna dodatkowych urządzeń do odbioru tv cyfrowej na terenie Polski. Telewizor wyposażony jest w kartę Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z internetem.

 

Pozdrawiam,

Doradca LG

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...