Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie wymagam zbyt dużo. Głównie pisanie sms, internet, czasami muzyka. W gry gram raczej rzadko. Aparat na dość dobrym poziomie. Bateria żeby te 2 dni wytrzymywała. W L520 brak mi LEDa z tyłu, aplikacja latarka to moja ulubiona :(

Edytowane przez Acrome
Link to post
Share on other sites

HTC 8S - odpada na starcie. Ma tylko 4GB Pamięci, system zjmuje 2GB - więc zostaje tylko 2GB - Lumie mają po 8GB więc jest zancznie lepiej.

 

Lumia 520 ma większy o 0.2 Cala ekran i Radio FM, Lumia 620 ma mniejszy ekran 3.8 cala, nie ma Radia FM, ale ma Diodę Doświetlająca, KOmpas, NFC.

 

Jesli wystarczy Ci 3.8 cala - to najlepsza była by Lumia 620.

 

A w ogóle to jaki Masz budżet? Kupujesz z "wolnej" ręki czy moze u operatora? Napisz troche więcej.

Link to post
Share on other sites

Budżet mam do ok 450zł, za tą cenę dostanę używkę 620 :) Na radiu mi kompletnie nie zależy, natomiast na diodzie już bardziej. Chyba zdecyduje się na tą 620 bo w tej cenie nic lepszego nie dostanę, a mam dość androidowych zwiech

Link to post
Share on other sites

Jeżeli dużo piszesz smsów to im większy ekran w lumii tym lepiej, ja na L520 przy 4' mam problem z pisaniem, tym bardziej, że nie ma takie wygodny w zmianie klawiatury jak w androidach, z 3.8' domyślam, że będzie jeszcze gorzej, chyba, że masz małe dłonie.

Zaraz ktoś powie, że są aplikacje w sklepie z klawiaturami, tak są, ale nie integrują się z systemem i są uciążliwe w użytkowaniu, a wszystko dzięki majkrosoftowi który olewa deweloperów i blokuje system dla naszego "bezpieczeństwa" :)

Edytowane przez fantomaz
Link to post
Share on other sites

Z zakupami na tablicy lepiej bym uważał. Nie masz potwierdzenia zakupu. Bierz pod uwagę bardziej racjonalne oferty niż takie dziwne okazje. Tego typu ofertami warto się zainteresować, jeżeli masz możliwość osobiście zobaczyć sprzęt oraz sprawdzić jego dokumenty.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...