Skocz do zawartości

Pamięć Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHz CL9


Recommended Posts

hej, troszki drogo, ja za swoje Veangence RED 8-8-8-24 1600 1.5V 2x4GB zaplacilem ok 250 zl jakies 9 miesiecy temu :(


faktycznie sa jakby drozsze... no ale nowe cl9 w sklepei kosztuja 320-336zl... cl8 390?!??? dziwne te ceny...

Link to post
Share on other sites

on po prostu pojechał z ceną :P

 

http://www.agito.pl/pamiec-corsair-ddr3-2x4096mb-1600mhz-cl9-0-xmp-vengeance-707-470181.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=470181

 

identyczne za 318zł z przesyłką i gwarancją sklepową(+producenta), a nie samego producenta :D [kto by tam patrzył na kolor..]

Edytowane przez gohan10
Link to post
Share on other sites

Przepraszam że wtrącę się w temacie, ale może ktoś będzie wiedział - któryś z tutejszych userów kupił od jednego chłopaczka ze Słupska (nie wiem czy przez forum, czy przez Allegro bo nie mogę sam się z nim dogadać) jedną taką kość Corsaira z kompletu - ja mam drugą, chciałbym ją od niego odkupić jakbym znalazł do niego kontakt. Jak ktoś wie kto to, albo ten user przegląda forum to proszę o wiadomość na privie ;)

Link to post
Share on other sites

nad30 - chwała Tobie, szukałem pamięci ram, a jako że mam bardzo ograniczony budżet spojrzałem na tablicę wpisałem "kingston gensis 4gb" i w ten sposób zakupiłem ramy chyba w najlepszej cenie na rynku - 90zł. Dzięki wielkie. :P

Link to post
Share on other sites

nad30 - chwała Tobie, szukałem pamięci ram, a jako że mam bardzo ograniczony budżet spojrzałem na tablicę wpisałem "kingston gensis 4gb" i w ten sposób zakupiłem ramy chyba w najlepszej cenie na rynku - 90zł. Dzięki wielkie. :P

 

ja kupiłem za 80 takie same :D

Link to post
Share on other sites

Czlowieku wez ogarnij ta cene jak chcesz je sprzedac... Za 250zl sa identyczne ale w kolorze niebieskim na allegro, a nowe kupilem ostatnio do kompa znajomego za niecale 320zl.. Przyklad morele.net ktory wcale nie daje najnizszej ceny. http://www.morele.net/pamiec-corsair-vengeance-2x4gb-dimm-1600mhz-ddr3-cl9-xmp-non-ecc-with-heatsink-blue-cmz8gx3m2a1600c9b-382281/ ... Nie mowie Ci tego ze zlosliwosci, ale po to abys to sprzedal, bo smieszy mnie czasem cos takiego jak ktos chce sprzedac uzywamy przedmiot w cenie nowego i jest wielce zdziwiony ze nikt nie chce kupic.. (Sorry za brak ą,ę ale pisze z fona i tak mi szybciej)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...