Skocz do zawartości

Trend, Core czy może Idol - doradźcie co wybrać.


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów! Stanąłem przed wyborem smartfonu przy okazji kończącej się umowy w orange (anonament 39,90 na 24m) telefony które mnie interesują to (do 350zł) :

 

1.Samsung GALAXY Core Plus

 

2.Samsung Galaxy Trend

 

3.Orange Reyo

 

4.HTC Desire 300

 

5.Alcatel one touch Idol (możliwa jest też wersja mini tego tel.)

Najważniejsza dla mnie jest szybkość, płynność działania, telefon powinien sprawnie radzić sobie z nowszymi aplikacjami ( nie chodzi mi tu o gry typu GTA:SA) jakość wyświetlacza nie może być słaba.

Dziękuje z góry za pomoc i pozdrawiam Szymon

 

 

 

 

 

   
Link to post
Share on other sites

W wyżej wymienionych najlepiej wypada Alcatel i orange, reszta ma bardzo słabe procesory i będzie strasznie mulić choć i te 2 pierwsze nie grzeszą wydajnością. Jeśli zależy ci na szybkości działania to w niżsym budzecie lepiej radzą sobie smartfony na Windows Phone, zerknij na np Nokia Lumia 720

Link to post
Share on other sites

nie ograniam tematu ramu w smartfonach dla przykładu moje aktualne htc wildfire ma 384 ramu a nie mogę normalnie korzystać z aplikacji które mają 5mb. Co do wyboru  najbardziej podchodzi mi Core Plus ze względu na jego wymiary orange i alcatel będą za duże  zastanawiaja mnie najbardziej to czy ramu będzie wystarczająco bo procesor ma chyba mocny (1,2 GHz) do szybkiego działania.
Może ktoś miał styczność z Corem Plus

Link to post
Share on other sites

Po jakimś czasie użytkowania (kiedy pamięć się trochę zapełni) będziesz miał ochotę wyrzucić telefon przez okno. Zaczniesz miewać problemy z odebraniem połączenia - kilkusekundowa zwiecha ekranu dotykowego - brak reakcji, czasochłonne wejście w dialer,  czy sms.

 

W tej cenie poszukaj którejkolwiek Lumi seri x20 (520, 620, 720), mimo że mają 512MB RAM działają nieporównywalnie płynniej, niż wybrane przez Ciebie modele.

Link to post
Share on other sites

Core plus mialem po zainstalowaniu 1 apki lapie lagi htc desire 300 chyba gorsze od trenda tylko lepszy wyswietlacz najlepsze co tu masz to core troszke slabszy od sgs2 i gorszy wyswietlacz wyglonda podobnie do sgs4. Raczej nie ma scinek. Wybralbym cora ale jesli przedłużasz umowe to im powiedz ze rozważasz odejście z sieci wtedy przeniosą cię do działu rezygnacji i wytargujesz cos fajnego.

 

Pisz po polsku // jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...