Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Notebook do gier do 2200zl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 slawkow68

slawkow68
  • Bywalec

• 139 postów

Napisano 19 październik 2008 - 15:35

Szukam jakiegoś notebooka którego głównym (ale nie jedynym) zastosowaniem będą gry. Mam dość ograniczony budżet (najlepiej chciałbym się zmieścić w kwocie 2tys. zł)
Wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym najlepszym wyborem będzie notebook z GF 8600 gt (a jak nie to jakie gpu polecacie), uwagę przykuły mi następujące modele:
http://www.maxmania.pl/?zobacz=3523
http://www.onyks.org...oducts_id=11571
Który z nich byłby lepszym wyborem? nie jestem rozeznany w notebookach, wiec chętnie rozważe wszelkie sugestie, na jakie inne kryteria zwracać uwagę przy wyborze?
Pozdrawiam
  • 0

#2 overlord

overlord
  • Nowicjusz

• 15 postów

Napisano 12 listopad 2008 - 23:57

Kup sobie konsole do gier, a lepiej na tym wyjdziesz. Te laptopki co podales w linkach do gier sie nie nadaja, zbyt slabe procesory, Pentium Dual Core to nie jest to samo co Core 2 Duo.
  • 0

#3 krataja

krataja
  • Gaduła

• 252 postów

Napisano 14 listopad 2008 - 00:54

nie jestem rozeznany w notebookach, wiec chętnie rozważe wszelkie sugestie

za 2200 ciezko poskladac przyzwoity stacjonarny komputer do gier a co dopiero kupic laptopa do gier w tej cenie.
sugestia: zmien kryterium notebook do gier na notebook do prac biurowych lub doloz nastepne 2000zl lub zloz stacjonarny.
  • 0

#4 hombre18

hombre18
  • Bywalec

• 93 postów

Napisano 23 listopad 2008 - 23:35

Popieram jak kupisz sobie konsole to lapiej na tym wyjdziesz. Na lapach nie pograsz sobie. W w przedziale cenowym do 2 tys bez sensu. Po za tym nie kupuj lapów no name bo jak coś zepsuje to będziesz się bujał z serwisem.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych